Muž s cejchem smrti (1990)

Bezesporu jedna z nejlepších segalovek, Výborně z filmované s prvkem voodoo. "Jeden si myslí, že je nesmrtelný a druhý že umí létat." "A co?" "Oba se spletly." Podívejte se na film ještě jednou a film získá o jednu hvězdu navíc.

Čarodějky (1998) (seriál)

Seriál v temnějším provedení a vysílání ve večerních hodinách by vzbudil seriál s velikým potencionálem. Místo toho se Čarodějky moc velikého vděku nedočkají. Sympatická herecká trojice, jenže jejich kouzla a mávnutí rukou film dost kazí. Škoda, ale občas s dobrou náladou neškodí se na něj občas podívat.

Velkej biják (2007)

Epic movie. Jako parodie na filmové postavy to nebylo nejhorší,možná že i povedený ovšem herecké výkony herců byli pod bodem mrazu. Nejlepší postava byl Sillas, ten byl cooooooooool tam jsem se zasmál nejvíc a kung fu souboj? Byl jsem mile překvapenej. Zasloužené dvě hvězdy

Jeskyně smrti (2007)

Eden log , působil už od začátku slibným dojmem. Je málo filmů u kterých jsem nevěděl jak to skončí ani o co jde. Jednoduchý děj, ale přesto se jim podařilo z béčka natočit maximum. V jednoduchosti je síla a Eden Log se nemá za co stydět, opravdu ne.

Esoterická agenda (2008)

Myslím, že Esoteric agenda je zatím nejzajímavější konspirační dokument co jsem zatím viděl.

Monstrum (2008) odpad!

Nejhorší film a nejvíc předhodnocený film na CSFD. Pokud zde najdete další takový film dejte my vědět.

Hvězdná brána: Atlantida (2004) (seriál)

Hvězdná brána Atlantida----- první díly celkem ušly, ale další díly mě přestaly bavit, navíc mám pocit, že se snažily udělat z týmu SGA další tým SG1(aby nám připomínali). A ta úvodní písnička ta je s mixovaná z filmu Stargate SG1, je to moc nápadné. David Hewlett předvádí imitaci na herce Harpera ze seriálu Andromeda.

The Lone Gunmen (2001) (seriál)

Ten první díl byl velice zajímavý. Bylo to o teroristickém útoku na New York a měla premiéru 4 března 2001. Trochu mě zamrazilo, tajný vládní projekt o leteckém terorizmu. Nicméně Nebylo to vůbec špatné,takže tři hvězdy si nezaslouží a na 5 hvězd to nemá takovou úroveň , škoda, že seriál zrušili kvůli nízké sledovatelnosti. Takže pánové osamělý střelec za 4...............Hvězdy

Dobyvatelé ztracené pravdy (2007) (seriál)

Josh gates pátrá po dinosaurech v Africe, sněžném muži a dalších paranomálních jevech. Přesně takhle si představuji expedici za neznámými zvířaty a v některých dílech se dočkáme opravdu zajímavých střetnutí. Pokud se zajímáte o Kryptozoologii, doporučuji.