Přicházejí v noci (2017)

Jenom tam kecaj a nic se tam neděje, občas tram jsou scény, kterým ani nerozumím ani jejím spojitostem. Hlavně, že to přichází v noci. Bulshit je to jenom o jedné paranoidní komunitě. Nečekejte horor, je to jen laciné drama. CSFD zase jednou šláplo vedle.

Uteč (2017)

Co se vám na tom proboha líbilo? Posledních 20 minut film nezachránilo, jsou mnohem lepší filmy než toto.

Co dokáže lež (2016) (TV film)

Je to shit. Spiknutí že není. No tak to bude budeme říkat cenzura. Vystřihneme 20 minut z dokumentu Válkou se vše vyřeší. S tou Ruskou propagandou je to stejnej průser jako šířit Americkou propagandu. Správné vidění světa Sabiny Slonkové je trošku amatérské. Hodně konspiračních teoriií pochází také z USA a zde novináři všechno svalují na Rusko. Co dokáže lež? Dokument by se spíš mohl jmenovat konspirační teorie nástrojem tajných služeb. A když do éteru vystřihnete, že i USA šíří dezinformace pak jste se i vy novináři dopustili manipulace. Dokument doporučuju, jen aby jste si na věc rozšířili obzory a pak se rozhodli, jestli pravda není někde uprostřed.

Assassin’s Creed (2016)

Pěknej podfuk. Až na pár scén ve středověku se zbytek filmu odehrával v budoucnosti. Já jsem od filmu očekával něco jiného. Navíc byli templáři zobrazeni jako barbaři a ne jako v býlím plášti. Další shit propletená minulost s assasinem a přitomností. Film se nepovedl a trailer nalákal fanoušky na zmatený děj ve středověku, tam se děj odehrával tak 20 minut. Za mě zklamání.

Příchozí (2016)

Od filmu nic nečekejte, nic se tam velkého nedozvíte, jen to, že přiletěli. Ale film jsem si opravdu užil.!!!

Velká čínská zeď (2016)

Ty čínský draci byli podobní z filmu Kazatel. Navíc jsem čekal létajicí draky.

Westworld (2016) (seriál)

Přestalo mě to bavit, westworld je na mě až moc filozofickej, Nějteré věci jsem ani nepochopil, natož finále.