Poslední Mohykán (1992)

Úžasný, krásně natočený film, který vás dostane jak svým příběhem, hrdiny, tak i nádhernou hudbou, která snímek skvěle dopňuje. Jeden z mých dodnes nejoblíbenějších filmů a je velká škoda, že takových snímků se nyní moc netočí - spíš vůbec.

James Bond Jr. (1991) (seriál)

Jako malá jsem také žrala, ale asi jako velké by se mi to už nejspíš nelíbilo. Takže hodnotím z nostalgie.

Zúčtování v Malém Tokiu (1991)

Je to béčko jako brno, ale pro mě osobně jde o srdeční záležitost. Už jen proto, že se tu sešli pohromadě takový frajeři jako je Lundgren a Lee, kteří se skoro v každém záběru s někým perou a obstojně u toho ještě hláškují. Proč ne, jako večerní oddechovka určitě neuškodí.

Pretty Woman (1990)

Klasika jako hrom, která mě vždycky potěší.

Akira (1988)

Hlavní příběh byl zajímavý, avšak samotné jeho zpracování pro mě bohužel bylo dosti zmatené a místy jsem ani nevěděla co sleduji.

Pod vlivem úplňku (1987)

Tento film si u mě určitě zaslouží plný počet, protože jej mám velice ráda. Pozitivně hodnotím plynulost děje, příběh nenudí, chvílemi je i zábavný a dojemný. Oba hlavní protagonisté hrají výborně (kdoby to dnes do Nicolase Cage řekl).

Laputa: Nebeský zámek (1986)

Výtečná pohádka s výborným dějem, sympatickými postavami a neuvěřitelnou dávkou fantasie.

Věc (1982)

Vynikající horor s řadou momentů, na které se jen tak nezapomene. Hudba Ennia Morriconeho je fenomenální!!!