Soudný den (2008)

Jeste nikdy v dejinach meho hodnoceni filmu se nestalo aby film, ktery je tak spatny, dostal tolik hvezd. Jinak receno, jeste jsem nevidel film, kteremu bych chtel dat odpad a 5 hvezd zaroven. Tak nakonec za tri. Film opravdu zacina az pri kanibalske scene.

Star Wars: Síla se probouzí (2015)

vesmir Star Wars to je vam zvlastni misto, lide se zde potkavaji tak nahodne jako by jim Dougles pujcil svuj pohon na nekonecnou nepravdepodobnost, ale ja zapomnel to vlastne ta Sila je jiste tahne k sobe. Propasti se oteviraji v prihodne chvile. vycvik na tomto miste zadnou roli nehraje, jak na strane Svetla kde zadny neni potreba, tak na strane Temna kde naopak zadny vycvik muze v bilem strilet nenauci a kazdy kdo v ruce drzi laser prvne s nim strili lepe. Ale ja zapomenl to vlastne Sila. Jakokouliv blbost scenarista vytahne z prdele vzdy se to da vysvetlit Silou. Takze netreba aby scenar daval smysl. Nene nezmenili jsme recepturu. I fantasy pohadka by mela obsahovat logiku jinak se jedna pouze o za sebe nesmyslne poskladane, ac casto velmi dobre udelane, scenky. O 100% lepsi nez odpad v podobe epizod I-III ale porad hrozne spatne.

Fargo (2014) (seriál)

Neni to detektivka, v te totiz nebyvajici mysticti zabijaci se superschopnostmi. Cele se to tvari ohromne stylove a cool. Ve snaze byti jeste vice coool se to neboji poslapat i zakladni logiku. Uprimne stoji to zaprd, pulka je nudna a pulka trapna.