Na špatné straně (2018)

Jsem prekvapen a nadsen, skvely film, nejvetsi prekvapeni prameni z toho ze se podobne filmy v dnesni dobe jeste vubec smi natacet, bily policista zijici v horsi ctvrti kde je jeho dcera denne ohrozovana a napada mladymi cernochy zatouzi po spravedlivem navyseni mzdy. Domnival jsem se, ze pravda se dnes ukazovat nesmi.

Dálava (2019)

Smutne a melancholicke. Urcite ne vtipne a bohuzel ani trochu absurdni. Jediny vtipny moment obstarala asi ve tretine moje manzelka kdyz se mne zeptala zda ten jeho syn je mentalne retardovany nebo proste jen pubertak.

Anna (2019)

Rambo v sukni ... spise Johny Wick v sukni ... a podvazcich. Nejhorsi na filmu jsou akcni sceny, nekde na pomezi smesnosti a trapnosti. Obecne pro tento film plati jedna poucka, mene je vice.

Bright (2017)

Kdyz ze skveleho napadu vznikne Bckovy akcnak

Doom Patrol (2019) (seriál)

Konsistence s jakou vznikaji spatne adaptace DC komiksu je obdivuhodna, skoro az zavdava k myslence zda predlohy samotne jsou natolik spatne, ze z nich nelze vytvorit dobre filmove ci televizni dilo.

Ad Astra (2019)

Apocalypse Now odehravajici se ve vesmiru. Mene silena a ambiciozni zato ovsem visualne nadherna.

Útěk z MS-1 (2012)

Jedna extremne stylova scena na zacatku a dalsi tri dobre fory dobry film nedelaji.

Odbor městské zeleně - Pilot (2009) (epizoda)

Natoceno v podobnem stylu jako Brooklyn 99. Ma to i stejny problem, neni to vtipne. Ja vidim ta mista ktera maji byt vtipna a kde se mam smat, ale bohuzel nesmeju.

Terminátor: Temný osud (2019)

Tuctovy akcnak, kdyby v tom nebyli terminatori ale trochu vic aut muze to byt rychle a zbesile (snad by ani nemuselo byt vice aut stacilo pouze Arniemu oholit hlavu), kdyby se auta jeste trochu skladala tak treba transformers. Take nechapu proc stale zdimaji puvodni pribeh s jiz prinejmensim trikrat pretocenym tachometrem, kde casova osa nedava zadny smysl a neudelaji radeji reboot.

Bludné kruhy - Epizoda 1 (2020) (epizoda)

Depresivni nuda. Konec prvniho dilu je citova vydiracka nejhrubsiho zrna, naposledy jsem neco podobne hloupeho a prvoplanoviteho mel tu smulu videt u prisernosti Million Dollar Baby. Tohle se snad muze libit jen pseudo intousum povazujicim sebe sama za chodici studnici inteligence a vzdelanosti, tahajicim nam sem cerne bratry po milionech, aniz by meli sebemensi predstavu jak temto zcela nevzdelanym muzum honicim se za neexistujici iluzi, zajistit v nasi spolecnosti hodnotny zivot, jezdicich v elektromobilech na uhli a bojujicim za zachranu klima zeme zaviranim atomovych elektraren zatimco si objednavaji levne zbozi z ciny. Rasiste i lide bojujici proti rasismu jsou jen dve strany jedne mince, obe strany jsou extremni, myslici si ze bojuji za vznesenou myslenku, za vetsi dobro, ktere jim dava legitimitu k pouziti nasili proti tem hloupejsim, kteri maji jiny pohled na vec. Tito lide nepripousti diskuzi a ackoliv stoji na opacnych stranach, jsou stejni. Tak a ted jsem oficialne offtopic.