Ledové království (2013)

Prostě dokonalost! Co k tomu víc dodat :) Hudba naprosto uchvacující, super jokes, sněhulák je king a miluju animovaný postavičky s bílejma vlasama :) a k Vánocům 100% se hodící film.

Velká vánoční jízda (2011)

Pro mě jeden z nejlepších vánočních filmů všech dob a ještě ke všemu je to animák a ty já nadevšechno miluju :)

Ladíme! (2012)

Neskutečnej film, vtipný scény, skvělá hudba i zajímavý herci fakt jsem se luxusně bavila

Hotel Transylvánie (2012)

Jeden z nejlepších animáku poslední doby. Super jokes, zajímavej příběh, skvělé obsazení a hlavně rapující Adam Sandler fakt mazec, klobouk dolů. Miluju všechny hororový postavy a tady byly všechny a ještě se skvělým vtipným podkladem.

Let’s Dance: Revolution (2012)

Tak tohle je podle mě nejlepší Step up ze všech. Smekám klobouk před uměním těch tanečníků a herců. Super hudba kostýmy, choreografie, kamera atd.

Poslední píseň (2010)

Teda Miley vůbec nemusim, ale tenhle film se jí fakt povedl jak děj tak hudba, super :D

Ocelová pěst (2011)

Tak tohle byl fakt luxusní film. Super efekty z robotama a souhra člověka a stroje. Samozřejmě božský Hugh Jackman :D a super hudba Dannyho Elfmana. Nejlepší pecka je ale ta od Eminema :D

Norman a duchové (2012)

Super film hrozně jsem se nasmála i když jsem doufala že to bude více hororové