Hvězdná brána (1997) (seriál)

Naprostá nuda. Nevěrehodné postavy, špatně zahrané, pitomý děj.

Pandořin slib (2013)

Mohlo by tam být poněkud i více informací, pokud by se natáhl čas, ale 5 hvězdiček dávám především kvůli důležitosti, kterou takový dokument dle mého názoru má. Je to jeden z mála dokumentů, který nabízí osvětu na poli jaderné energie. Ač je její nezbytnost pro naší budoucnost zřejmá pro ty, kteří se také pohybují ve vědeckých kruzích nebo jinak kritické lidi, kteří důsledně ověřují hypotézy, tak v současném enviromentalismu stále převládají mnohá dogmata, až to hraničí s náboženstvím. Na tak kratké stopáži si myslím, že byly použity smysluplné informace. Rozhovorů s osobnostmi a vědci by mohlo být ale víc.

Epizody (2011) (seriál)

Teda musím říct, že tento seriál se mi fakt líbit. Narazil jsem na něj náhodou, když jsem se opět díval, co je tak za zajímavé seriály právě ve Velké Británii. Velmi mě zajímalo, jak si vlastně teď vede "Joey". Skvělá záležitost, kde se zpočátku staví na komedii i ohledně narážek na skutečný život Matta (který tu hraje sám sebe), čímž se pak proloží několik zajímavých dramatických scén ke konci série. Tamsin si po chvíli spojíte s její postavou v Black Books.