• Pohádka

Kouzelník Žito (2018) (TV film)

Většinou Vánoční pohádky hodnotím hvězdou navíc, aby se vyrovnala přehnaná kritika. A děje se to tak i u té letošní. Bože, ten herec, teda"herec, co stvarňuje Žita, Vilhelmová. .děj o ničem, nuda.tak mám pocit, ze toto bude figurovat na spodku vánočního pohádkového žebříčku.

Ples na Provázku (2012) (pořad)

Miroslava Donutila sem si tam teda nevšimla, jo syn ten tam byl..

O pokladech (2012) (TV film)

Tuto pohádku už s největší pravděpodobností neuvidím. První půlku sem si říkala, kdy se to tedy rozjede a o co půjde. V druhé půlce bylo vidět zoufalé trio skřetů v ženské podobě. To bylo fakt jen trapný. Pokus o pokračování Heřmánka se nepovedl a vůbec. Dvě hvězdy, dávám sobě, že jsem to dokoukala. Né prostředí bylo pěkný.

Výletníci (2011) (pořad)

Je to fakt o cestování nebo spíš o té dvojici?

Nebeské dny (1978)

Vizuálně opravdu výborné, kamera skvělá, až jestli toho stmívání a obilí nebylo moc. Něco se děje posledních 10 minut filmu, emocionálně mě to nezasáhlo, byla jsem nezúčastněný divák.

O podezíravém králi (1989) (TV film)

Pohádka ukazuje, co se může stát, když se bydlí s tchýní v jednom domě. Dobré varování pr nejmenší diváky :-)

Správná volba (2008)

Divnej film, jak nemytého alkoholika dovede přechytralá dcera až k volbám a vlastenecké lásce.

Orgasmický porod (2008)

Snímek by se měl pouštět všem zdravotníkům v porodnici, oni už neví, že porod je přirozený proces(zřejmě proto jak jsou vyškoleni na patologické případy). Nejsem pro domácí porody, jsem pro přirozené porody, přestat dělat z těhotenství a porodu nemoc, neprovádět rutinné zákroky a nechat ženu rodit.