Mlha (2007)

Ach ne... Zápletka na úrovni čtyřletého dítěte, příšery jak z levného komixu a trapností donebevolající závěr ve mně vyvolaly pocit, že tohle je zase jeden z těch filmů, které jsem opravdu vidět nemusel...

Sociální síť (2010)

Respekt před Zuckerbergem za to, jak dokázal odhadnout úchylnost lidí dnešní doby.

Mariňák (2005)

Chápu, co chtěl Mendes sdělit, ale fakt mě nebavilo se dvě hodiny dívat, jak znudění vojáci v Iráku masturbují...

Family Guy Presents: Stewie Griffin - The Untold Story (2005) (video kompilace)

První polovina je srovnatelná s nadprůměrně dobrým dílem, nicméně ve druhé části už není tolik dobrých vtípků a úroveň jde kvůli ději lehce dolů. Každopádně pro fanoušky pořád výborná podívaná.

Králova přízeň (2008)

Skvělé obsazení. Jen mi nejde do hlavy, jak se i v dnešní době může hlásit dvacet pět miliónů lidí k církvi, která byla založena z rozmaru jednoho labilního fracka, který neměl během své vlády nic lepšího na práci, než se tahat s děvkami.

Indiana Jones a Poslední křížová výprava (1989)

Oproti Arše už byla Poslední křížová výprava mnohem, mnohem lepší. Connery film pozvedl úplně někam jinam, děj je mnohem napínavější, humor stylovější a styčným bodem filmu je proměňující se vztah otce a syna.

Dobyvatelé ztracené archy (1981)

Viděl jsem dva IJ během dvou dnů a sám se divím, jak velký rozdíl jsem mezi nimi viděl. První díl je jakýmsi způsobem nevýrazný, mdlý a nedotažený.

Píseň lásky samotářky (2004)

Hodně kvalitní herecké výkony, ale film trpěl slabým a rozvleklým dějem, kde se konec dal čekat už tak po prvních deseti minutách.

Red (2010)

Příjemný humor, sice tragický děj ale zato výborné akční scény dohromady vytváří pořád lepší nadprůměr toho, co tenhle žánr běžně nabízí.

Vymítač ďábla (1973)

Pět hvězd už jenom za odvahu něco takového natočit...