Rozpuštěný a vypuštěný (1984)

Skvělý cimrmanovský humor, kterého však bylo jako šafránu v jinak dost rozpačité detektivce. Asi jsem zhýčkán tou jízdou cimrmanovských divadel, že mi tohle přišlo dost nudné.

Avatar (2009)

Už jsem se na to podíval i já. No a tak jako jo no. Je to dělané na efekt, jsou v tom hezky vidět ty utopené miliony, ale že by to byl nějaký totální odvaz, to zase ne. Na druhou stranu věřím, že v tom slavném 3D to mohlo být fakt pěkné.

Crash (2004)

Amíci jsou národ paranoidních idiotů, kteří jsou schopní se postřílet, protože se lekli kýchnutí. Crash nakrásně ukazuje, co všechno jsou schopni udělat kvůli barvě kůže.

Čtyři lvi (2010)

Několik geniálních prvků černého humoru nedokáže dostatečně vyvážit jinak dost utahaný děj bez nějaké zajímavější zápletky. Ale na scénu se spasením ovce budu ještě dlouho vzpomínat!

Nelítostný souboj (1995)

Manželské a rodinné trable několika gangsterů a policajtů. Jo a nějaká loupež tam vlastně byla.

Earth (2007) (TV film)

Infuckincredible! Ale určitě je všechna tahle nádhera jenom dílem náhody, žejo...

Pohřben zaživa (2010)

Dobrý nápad, z kterého šlo vymáčknout víc, ačkoliv konec se povedl. Ale stejně bych na tohle do kina prostě nešel.