Rocky Balboa (2006)

Jako velký fanda Stalonovských filmů, a to zejména Rockyho, jsem byl tímto kouskem vyloženě zklamán. Je mi jasné, že Rocky není nesmrtelný, a taky stárne, ale tohle? Pokud si autoři filmu mysleli, že tímto kouskem oživí „Rockyho“ a vydělají slušný balík, tak se jim povedlo možná jenom to druhé. Místo tohohle kousku si raději připomenu ty předešlé a na tento zapomenu. Už mě dál nenapadá, jak bych dál vyjádřil veliké zklamaní a proto tento komentář raději ukončím, protože by to mohlo ještě dopadnout špatně.

Expendables: Postradatelní (2010)

Já, jakožto veliký fanda Silvestra, jsem byl filmem uchvácen, a když se mi zdálo že už je konec znova a znova mě film překvapil něčím novým. Nekonečná akce a perfektní hlášky rozhodně patří k tomuto filmu. Jediný zádrhel je český dabing, doporučuji originál, ale to už je pouze můj osobní názor.Myslím si, že nejlepším komentářem, bude odkázání na film samotný, protože je to celkem pecka a to nejen pro fanoušky akčních filmů.

Pomsta mravenců (2008) (TV film) odpad!

Tento film u mě spíše vzbuzoval smích než strach. Při prvních scénách jsem si sice říkal, že by to mohl být dobrý film, ale rychlost, kterou mravenci požírali, a to, že neodnášeli nikam zbytky, mě velice překvapilo. Střední část mne vůbec nenadchla, a místo "hororových" prvků, jsem spíše vypozoroval prvky parodie na nějaký normální film. Závěr tomu dal "korunku", když se krvelační mravenci rozhodli vyjednávat s "armádou", ve které umí všichni vojáci perfektně anglicky. Pokud tedy pominu ty americké vozidla, angličtinu a rychlost přemisťování mravenců, byl tento film o ničem a nezaslouží si víc, něž jenom uložení do spodních regálu žebříčku filmů.