Kráčející skála (2004)

Dwayne Johnson je prostě skvělí herec a ve filmu podal maximum. Sice film postrádá pestrost děje, je to částečně vykompenzováno akčností.

Avatar (2009)

James Cameron měl opravdu neuvěřitelné představy když ten svět tvořil. Neuvěřitelné 3D efekty tomu dodali tu správnou atmosféru. Sám osobně jsem ho viděl několikrát a můžu se na něj dívat pořád dokola. Už teď se těším na to jaký bude další díl a doufám že neusnou na vavřínech. Před tímto snímkem smekám

Neporazitelný II: Poslední zůstává (2006)

V tomhle díle se musí opravdu smeknout klobou před tvůrci vizuálních efektů. Navíc zpomalené záběry úderů a kopů dodávají atmosféře šmrnc.

Neporazitelný (2002)

U tohohle filmu si příde na své každý fanoušek bojových sportů a fanda filmů z vězeňského prostředí.

Kameňák 2 (2004) odpad!

V jedničce se aspoň člověk sem tam zasmál ale tohle mi připadne jako úplná fraška a když to hraje v tv tak rači přepnu program

Kameňák (2003)

Tomuhle filmu jsem dal jednu hvězdičku a to jenom proto že se člověk aspoň občas zasměje vtipům které se zde vyskytují ale bohužel i tak jsou staré a oposlouchané. Co se týká děje tak postrádá smysl a význam.

Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

Tak tohle je jeden z filmů na které se rád podívám i po několikáté a pořád je na něm něco co se mi zalíbí nebo mě zaujme. Děj, herecké výkony, hudba, prostě všechno 5hvězdiček. Smekám klobou před tvůrci filmu a kdo jej neviděl tak by to měl rychle napravit protože si myslím že 99,9% lidí musí oslovit.

Ulice (2005) (seriál) odpad!

Ze začátku se to dalo i sledovat, ale ať se na mě nikdo nezlobí ale 1800 dílu ve kterých se děje pořád to samé dokola a přitom nic to se fakt nedá. Vždyť to se už podobá Tak de čas nebo Dalas . Herecké výkony tak za 3 ale děj je umě nedostatečná.