Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Akční
  • Dobrodružný
  • Horor

plakát

Válečníci z Atlantidy (1978)

Parada, skvele efekty, strhujici herecke vykony, prisery jako zive, Atlantidane technicky na vysi, scenar i rezie vynikajici, hudba originalni a fascinativni. Krasna a dulezita hlavni hrdinka. Po vsech sttankach pecka.... tak jo, delam si prdel.

plakát

Princezna zakletá v čase 2 (2022)

Jednicka byla zabavna, na ceske pomery originalni a neotrela pohadka s pribehem. Dvojka je slatanina s chaotickym dejem, topornymi hereckymi vykony a snahou vykrast vsechny fantasy filmy, ktere scenarista kdy videl. Prehnana stopaz, nuda a v zadnym pripade dvojka neni pohadka. Presto davam 3*, protoze na ceskou produkci je to prumer, nataci se daleko vetsi braky.

plakát

Rudá záře nad Kladnem (1955)

Á... pijme všichni pro kuráž, pívo s rumem, čaj... a pověsíme bolšány, ať nám pokoj daj! 😁😅 Výborný film, skutečná nekoukatelná peečovina, nudná a stupidní až praští. Počítám, že ušákova knižní předloha bude ještě horší.

plakát

Princezna zakletá v čase (2020)

Musím smeknout, takovou fantasy pohádku s takovými triky jsem na české scéně vážně neviděl. Doplňuje to skvělá výprava, perfektní hudba a real exteriéry. Tohle už snese nějaká měřítka. Konečně! Děj mě teda cca v polovině už začal trochu nudit a točit se v kruhu, ovšem k mému překvapení se dokázal zase rychle zvednout a opět mě "zapálit". A dětem se to líbilo taky hodně, chvílema se i docela zdravě bály ;) suma sumárum, díky za tento počin, v kině to nebyly vyhozený peníze.

plakát

Prach a broky (2015) (amatérský film)

Velmi neotřelý, ale živý, působivý a lidský. Za mě slušná hodinka zábavy, ženský přitažlivý, krajina a hudba jak ze severský ságy a loupežníci maj šťávu, dokonce i Rumcajs si našel svojí polohu. Na to, že je to amatér ze Startovače, hodnotím slušně vysoko!

plakát

Andy a mláďata (2016) (seriál)

4 letému klučinovi se to moc líbí, takže svojí cílovou skupinu si to našlo ;)

plakát

Medvídci Boonie: Cesta do pravěku (2019)

Jak bych tak... no. Pohadka plna nasili a teroru silnejsich nad slabsimi, dejova linie zcela nelogicka, bez pocatku, zapletky a finale, animace na urovni Koziho pribehu, pritom ovsem ocividne plagovani starsich pocinu jako Ice age, Masa a medved, dokonce Lovec Pampalini (sic!). Nesmel chybet aktivisticky genderismus. S timto cinskym animakem poznate, jak se museli citit nasi predkove, kdyz je povinne posilali do kin na sovetske filmy. Co vam mam vic povidat, mensi deti se pri tom prubezne dozadovaly odchodu ze salu, takze porad sem a tam courali rodice s deckama, porad se ozyvaly vykriky typu "ja chci pryc!", "uz bude konec?", "proc mu ublizuje?", "ne, oni ho zabijou!", detsky plac, apod. Asi jediny clovek v sale, kteremu se nakonec tohle dilo libilo, byla ma 10ti leta dcera, protoze roztomila FujFuj nebo jak se ten chumac chlupu jmenoval, prezila pad ze skaly do propasti. Doufam, ze nam priste predlozi neco z produkce KLDR, Cina jak se zda, ma jeste v kinematografii rezervy.

plakát

Kameňák - Kalhotkový fantom (2019) (epizoda) odpad!

Jednim slovem priserne. Celocasove nudne, no, to jsem cekal. Vilnost 60ti lete Zilkove, odkvetle Bendove ma potencial divaka dokonale znechutit a fakt, ze dej se toci kolem kradezi a zaroven ochrany kalhotek techto a podobnych sexbomb mu muze nadlouho sebrat sexualni apetyt. Finalni "vagina wall" ala Kamenakov, jejimz stredobodem jsou Vydrovo trencle slozi podle me i nejotrlejsiho soukupovce. Ctu tady, ze reziserem serialu je jakysi Jiri Diarmaid Novak. Myslim, ze je to tiskova chyba, spravne ma byt Jiri Diarrhea Novak. To vystihuje toto dilo lepe nez 1000 slov.

Psí veličenstvo (2019)

Presne, detem se to libi, dospelak to bez vetsich potizi preklepe, takze ucel to splni. Animace zadna slava.

plakát

Politický kabaret (2019) (pořad) odpad!

Slovy se to da jen tezko popsat a vyjadrit v plne, siroke krase. Dost vypovidajici bylo uz slozeni komparsu v "publiku". Umelecky dojem bych rad prirovnal k zabavnim poradum 80tych let, ale nejde to, je to zcela nesoumeritelne. Porady Jaromira Soukupa jsou proste vlastni kategorie, ktera debilnosti rozdilem tridy vevodi nad vsim, co jste si pod touto terminologii mohli kdy predstavovat v nejdivocejsich snech. Neprekvapi, ze zvolenym hostem bylo ztelesneni ceske malosti a vychcankovskeho idiotstvi, mluvci statniho prezidenta Jiri Ovcacek. Pokud tedy chcete vyzkouset, cemu dovedete odolat, pak tuto esenci srackovistosti televizne-politicke zabavy vrele doporucuji. Podle me, vlastni zkusenost, jakykoli normalni clovek nemuze dat vice nez par minut. Pokud porad zhlednete cely, je to velmi alarmujici a meli byste ihned vyhledat lekarskou pomoc - patrne se o vas pokousi vazna psychicka choroba.

Ovládací panel
1 bod