Esmeralda (1997) (seriál) odpad!

"Je to zelený a mlátí to hlavou do stromu. Co to je ? ... ESMERALDA !" Když jsem tenhle vtip slyšel poprvé, neměl jsem ani tušení, jak moc celou telenovelu vystihuje. Je prostě zelená a mlátí hlavou do stromu. A pokud se u ní nechcete zbláznit, dělejte to taky. Odpad, bordel... telenovely bych zakázal asi všechny.

Sám doma 4 (2002) (TV film) odpad!

Tak co ? Tak nic. Tak slez. Tak jo... Ach jo. Idiotský klišé, ubohej pokus nahradit Pesciho,... ono by bylo snažší říct klady. Tak co třeba: Skončilo to. ? ?

Pravá blondýnka (2001) odpad!

Ano.. přesně takhle to dopadne, když se pokusíte dát hovnu sako. Nevím, jak jinak to popsat. Naprosto stupidní film o naprosto dementní bloncce, která si jednoho dne řekne : "Noo, ale jakoo.. dost jakoo. nejsem blbáááá..." To můžou natočit jedině v Americe. Jsem neviděl, aby takovej shit udělali Britové. Růžový auto, růžovej pes, řůžová hlavní slepice... není to vtipný. Je to blbý a trapný. Plný naivity a... do odpadu s tím.

Top Gear USA (2010) (pořad) odpad!

"Jedu s autem a ono má řadicí páku. díívnýýý." "Angličani fuj... Angličani ble... Angličani ne..." Krutě antianglickej humus, kterej v jednu chvíli tvrdí, že je to auto super. Pak zas ne, pak jo, pak ne, pak jo a pak ne, protože je anglický. Vrchol ubohosti k nám pro změnu přišel z USA. Čemu se divím ? Ničemu. Silácký keci od země, která umí z 95% stavět auta s VELKOU V8 vpředu a náhonem na zadek.

Deník mrtvých (2007) odpad!

Trochu se mi ulevilo, když jsem slyšel větu: "Film skončil..." A časový údaj v přehrávači ukazoval, že to tak konečně bude. Přemýšlím a rovnám si názory. Chystám koment, který napíšu sem. Upozozňuji všechny čtenáře na to, že v něm jsou SPOILERY ! ! ! Takže sečteno, podtrženo: 1. Točení na ruční kameru. Něco jako Rec. 2. Blbá bloncka. V kolika filmech to bejvá ? 3. Starej alkáč, kterej kecá o vojně. Jak klišé 4. Téma - lidskost. Ale na to nejlíp vypráví Casshern. 5. Krutý americký keci a černej gang. Jasně - jinak by to nebylo správně trapný. A dál bych také mohl na tuny vyprávět o tý blbosti a demenci, kterou tam postavy předváděj. Prostě brak, brak a brak. Odpadová záležitost, která vyžírá spoustu jiných filmů. Blbeček George A. Romero by mohl aspoň poskytnout seznam všech "vypůjčených" filmů.

Bitevní loď (2012) odpad!

V dnešní době se podobný filmy zkládaj mnohem snadněji než Lego. Nejdřív zápletka - mimozemšťani. Cajk. Dál rozhodnout, co budou dělat - útočit ? ( Mars útočí! 1996, Den nezávislosti 1996, atd.) Očumujou ? (Blízká setkání třetího druhu 1977), Chtějí se kamarádit ? (E.T. - Mimozemšťan 1982, Paul 2011). Vzhledem k tomu, že rejžův fotřík žere armádu (debilní zelenej mozek), chtělo to skloubit. No a je to. Ukázková blbost jak poskládaná z jiných filmů. Nic novýho ani náhodou. Pokus o komediální nadhled dopadl mnohem hůř než u zmíněného Dne nezávislosti. Samozřejmě Amerika s jejich cool hnus-hláškama, který jste mohli slyšet v Rambovi a jiných hovnech už milionkrát. Jedině odpad. Pro mě osobně bylo nejnapínavější to, když jsem si u poslední bitky začal tahat třísku z prstu. Jo a mimochodem - nedělal ty efekty ten samej debil, co je dělal u Transformers ? Přišlo mi to dost podobný. I když labilita mimozemský lodě by byla moc i na zvláštní školu. SPOILER - Občas hups sem, hups tam.. Ale proč ten poslední torpédoborec nesejmuli s těma ostatníma, už nějak neřekli, tvl ! ! Bleeee. Klistýr jedině z U.S.A. ! Čas vyprázdnit koš. Původně jsem měl strach, že mi bude vadit Rihanna. Ale v závěru ? Ona byla to nejmenší zlo...

Televizní noviny (1994) (pořad) odpad!

Posloucháte tuny hoven a nakonec se dozvíte, že se v Brněnské zoo narodila malá opička a dali jí jméno Lucinka po paní Borhyové. Vtip. Borhyová je kočka. Ale TN jsou snůška h..ven. Kde jste vy zk..rvený zm..di byli tenkrát, když byl v Praze protest ? ! ! Bylo tam lidí jak na Sametový revoluci ! Vy do lidí ale místo toho jebete hovna o tom, že si paní Černá z Lipna usrala tak, až jí bouchla hlava. Fuuj ! Nesnáším vás !

South Park: Peklo na Zemi (1999) odpad!

Shit, humus.. blééé. :-( Už nikdy to nechci vidět. Tvůrci by zasloužili páčidlem po tlamě za takovou zhovadilost. Fakt: Založte tu žánr "Sračka" a tohle do něj zařaďte. Po 5 minutách máte záchodovýho humoru tolik, že byste s ním trumfli v jeho vyprávění i hajzly z letiště. Ale má to tu 80%. Za mě opad. :-(

Malí létající medvídci (1992) (seriál) odpad!

TVL, zapalte Kanadu. Proč někdo dělá až takovýdle h..vna ! ! Jedna věc jsou pokémoni pro děti od 9 do 12 let. Nebo i dýl. Na to s..re pes. Ale tahle m..dka je pro ty nejmenší. A zrovna jim rvát do hlavy bláboly o tom, že medvědi lítaj ? To už je pomalu i na žalobu.

Volejte věštce (2008) (pořad) odpad!

Prostě tahání prachů z lidí. Co na to k..rva říct ? Někdo, kdo je skutečný médium by ( snad ) tak pokrytecký nebyl, aby do tohodle šel. :-(