Nevěsta s velkýma nohama (2002) (TV film)

Chtěli natočit středověkou francouzskou pohádku, ale holt na to tady nejsou peníze. Vznešené dialogy to jen podtrhly.

Počátky (2014)

Něco tady evidentně nefunguje. V DD je o vše postaráno a pak přijde realita a velké divení, že je to na každém, jak si to zařídí.

Příběh služebnice (2017) (seriál)

Hodně politicky aktuální zpracování známé předlohy. Možná se to někdy i stane. Výborný popis toho, jak by se to mohlo stát. Skvělá Elisabeth Moss - v téhle roli je naprosto přesvědčivá.

Zkouška dospělosti (2016)

Jsou morální pravidla platné vždy nebo jen v některých situacích ? Velmi aktuální téma a civilní pojetí v podání dilematu otce, který se musí postavit mnoha odkládaným záležitostem.

Terminátor (1984)

V rámci doplnění vzdělání jsem si dala tento retro kousek. Strašidelná móda/hudba a Arnold v roli stroje, což mu přesně sedlo.

Mělčiny (2016)

Chudák žralok. Je to opět jen vraždící tlama plná zubů. Slečna nad ním vyhraje, protože má větší mozek a ještě k tomu vyléčí racka.

Závrať (1958)

Detektivka maskovaná za milostný příběh. Moc rychlý závěr : přijde jeptiška, zabimbá na zvon a konec ?

Russel Brand: Znovuzrození? (2015)

Je to fešák, ale co ty slipy ??? Ve svém programu ignoruje realitu a lidské nastavení. Každá revoluce končí tím, že se u koryta vymění nová prasata.