Pád - Série 3 (2016) (série)

Nuda a nic než nuda až na poslední díl, který byl opravdu poslední.

Pád - Série 2 (2014) (série)

Hra na kočku a myš má své kouzlo. Jamie konečně může i něco předvést.

Pád - Série 1 (2013) (série)

Ozvláštnění lokací, jinak standartní námět.

Nebe peklo Lucie (2017) (TV film)

Pěvkyně touží po úctě a uznání, chce lidem přinášet štěstí, ale sama nic nemá, jen tu práci a kecy o tom, jak se všem rozdala. Nic jiného ji ani nezajímá, viz. komentář o Bangově odchodu ze Slavíků. MISARIEL byla skvělá deska, něco nového a drzého, pak ji ale semlel ten český hudební rybníček, muzikály a komerce. Ještě víc než o ní to něco vypovídá o české kultuře a IQ jejích obyvatel. Za našimi hranicemi ji nikdo nezná a ona sema neměla nikdy chuť zkusit to i jinde. Umělci jsou sebestřední, ale tady chybí jakákoli sebereflexe. Dokument je čistě její sebeprezentace, režisérka tu byla naprosto nanic.

Teorie tygra (2016)

Takhle někdo fakt žije ? Ohrané klišé o krku, který otáčí hlavou - to snad nemyslíte vážně ???

Spravedlnost (2017) (seriál)

První slibný díl pak dohnalo zbytečně roztažené vyprávění. Stačilo by to osekat a pak ano.

Taboo (2017) (seriál)

Obchodní zájmy a rodinné tajemství, ponurá hypnotická atmosféra, skvělý komparz (taková xsichty najít dá práci). I Tom Hardy uvěřitelný, někdy možná až moc nesmrtelný. Říká si to o druhou řadu v Novém světě.

Zbrusu Nový zákon (2015)

Když jsem viděla upoutávku v kinech, tak jsem si řekla, že určitě ne. V TV jsem to riskla a vyšlo to. Francouzský nový filmy jsou buď totální děs nebo totální úlet a tohle je pro mě ta druhá kategorie. Šílený děj, ničemu se nekladou meze, vtipný situace, prostě příjemné překvapení.

Milenci v roce jedna (1973)

Preiss i Vančurová výborní, příběh pak trochu oslavuje poválečnou komunistickou otočku, ale holt se to tenkrát muselo.