Samuraj (2003)

Nemůžu si pomoct, ale ty krvavý "efekty" pro mě byly fakt nestravitelný. Za to hvězda pryč...

Kosti a skalp (2015)

Jen to, že je to v určitých fázích trochu brutální, ten film nezachrání. Od začátku jsem měl pocit, že do toho prostředí většina lidí vůbec nazapadá a nezbavil jsem se ho až do konce. Scénář byl hodně slabej a snad i proto z toho sálala dost silná béčkovost, která ale rozhodně nemohla být úmyslná. Na druhou stranu Tarantinova osmička díky tomu získává na váze. spoiler: Nerad se u filmů chytám jedný scény, ale (když hned opomenu, že kulhavý hrdina byl od začátku jasnej zachránce) když se kulhavý hrdina dostane do jeskyně "zadem", zatím co páni domácí tahají 120ti kilového Kurta Russella "předem" na laně, tak jsem nevěděl, jestli se smát nebo brečet, protože taková píčovina tam fakt nemá, co dělat..

Pumelice lesní moudrosti (1997) (divadelní záznam)

Sklepáci v nejlepší formě. Ondřej Trojan tu sfoukává všechnny "na Stojáky" jak svíčku..

Zlaté časy na Ridgemont High (1982)

Prej Nicolas Cage, dyť tam byl tak 2 vteřiny a ten obrázek s ním za pultem, co tu je, to snad museli i vystřihnout. :) Jinak ale docela slušná komedie. Na svojí dobu určitě..

Závěť (2007)

Mám rád tyhle východní crazy komedie, u kterejch se člověk uvolní a pobaví. Navíc by se dalo čekat, že Kusturica je zárukou kvality, ale v tomhle případě tu poslední čtvrtinu filmu už moc přestřelil, škoda..

Pizza Boy (2015) (seriál)

Tohle musí jít do červenejch..jinak to nevidím :D

Nahoru a dolů (2009) (seriál)

Přesně ten styl nižšího humoru, kterej už mi začínal trochu chybět :D

Vraždy v Yorkshiru: 1983 (2009) (TV film)

Završení vynikající trilogie, která vás svým drsným a realistickým pojetím nemůže nechat chladnými. I přesto, že každý díl točil jiný režisér a střídali se hlavní "hrdinové", drží si série vysokou kvalitu a typickou drásavou atmosféru od začátku do konce. Yorkshire není pěkné místo k životu a Red Riding vás o tom dozajista přesvědčí..

Few of Us (1996)

Rozhodně se hlásím k diváků, kterým nedělají problém dlouhé statické záměry a komorní atmosféra, ale tohle bylo opravdu trochu moc. Stalker je v porovnání s Few of us akční film :)