Jackass: Děda Mizera (2013)

Jako celek možná trochu slabší, ale párkrát jsem se dusil smíchy, jak už dlouho ne. Takže cajk :D

Železná srdce (2014)

No tak první dvě třetiny byly celkem slibný (a v rámci možností realistický). Problém nastal ve chvíli, kdy Brad zavzpomínal na Ramba 4ku a řekl si, že si taky dopřeje. To co následovalo potom poslalo veškerou předchozí práci do kytek :/

Slídil (2014)

Nevyužitý potenciál originálního námětu. Jinak ale dobře zahrané i natočené..

Ecce homo Homolka (1969)

Pokud by se celý film pohyboval na stejné vlně jako první polovina, bylo by to jasných 5*

Pátek (1995)

OK je to o ničem, ale jednou za čas je dobrý dát si něco, co je o ničem a tohle je ideální. Pustil jsem si to v pátek a byl jsem spokojenej :)

Zvláštní dny (1995)

Hodně povedená záležitost, kterou bohužel sráží posledních 20 minut, kdy najednou tak nějak nebylo jasné, co je vlastně hlavní příběhovou linií. Opravdu škoda, protože jinak by to bylo za pět..

Divoká stvoření (1997)

Určitě se tady objevuje dost nadprůměrných chvilek, ale bohužel jsem se stále nemohl zbavit dojmu, že se opravdu zbytečně moc tlačí na pilu. Ve výsledku tedy dostáváme spíše bláznivou komedii, kde většina herců (v čele s Klinem a Palinem) citelně přehrává..

Expendables: Postradatelní 2 (2012)

No pravděpodobně mi asi uniká přínos toho, že je to natočený jako ultrabéčko s ultralacinejma efektama. Každopádně celej film na mě působil tak, jako kdyby dal někdo do kartonový krabice milion dolarů a nechal ji ležet před vchodem do baráku s tím, že se určitě dostane do těch správnejch rukou :)

Tore tančí (2013)

Takovéto filmy se opravdu nehodnotí lehce. Každý k tomu asi přistupuje jinak..líbilo se mi to? doporučil bych to? bylo to dobře natočený? podíval bych se na to znovu? bylo to dobře zahraný? Každopádně odvaha, se kterou do něčeho takového tvůrci a hlavně představitel hlavní postavy šli, zaslouží obdiv..

Hon (2012)

Brilantní ukázka toho, jak jednoduše a ochotně se lidi nechají přesvědčit o čemkoliv, co jim v dané chvíli přijde logické nebo pravděpodobné a dále už nepátrají po tom, co se ve skutečnosti stalo. Nejhorší na tom je, že asi nikdo nemůže tvrdit, že by se v dané situaci zachoval jinak. Co se týče hlavní postavy, tak Mads ukázal, že dokáže zahrát jakoukoliv roli a právem se tímto zařadil mezi absolutní hereckou špičku..