• Pohádka

Geniální přítelkyně - Příběh nového jména (2020) (série)

Ani v 2. sérii není vzájemný vztah obou dívek jednoduchý. Celou pozornost na sebe strhává sebedestruktivní Lila, které život nikdy nedopřál možnost vlastní cesty a ona mu to nikdy neodpustila, Elenu na jednu stranu miluje, ale na druhou stranu jí závidí to, co nikdy nemohla mít. Těím se na další sérii.

Volejte Saulovi - Série 5 (2020) (série)

Saul se stává přítelem kartelu a nezadržitelně kráčí vpřed ku Breaking Bad. Dokonalý scénář, režie i kamera. Kéž by se tady poučili někteří naši tvůrci.

Přátelé (1994) (seriál)

Kult, který mě pořád ještě baví. :-)

Vysoká hra (2020) (TV film)

Chobotnice v českém prostředí působí bohužel až příliš reálně. Díky ČT i za odvahu.

Bez vědomí (2019) (seriál)

Konspirační seriál, který bere člověku víru ve šťastnou a veselou budoucnost. Dobré herecké výkony (hodně se mi líbila třeba Lenka Vlásáková), zvládnutý scénář i režie. Není co vytknout. Jen se mi nechce věřit, že i tak to mohlo být.

Jak si nepodělat život - Nonstop lahůdky (2019) (epizoda)

Elišce Křenkové narostly vousky od pochoutkového salátu a já si na téhle televizní pochoutce pochutnala taky. :-) Příjemné překvapení, skvěle vypointovaný scénář. Kdo by to byl čekal?

Střídavá péče (2017)

Někdy k hororu člověk nepotřebuje žádné nadpřirozené bytosti, ani hektolitry krve, někdy stačí vlastní rodič...../celkem komorně natočené drama ze škatulky žárlivost. Bohužel, aktuální.

Černobyl (2019) (seriál)

Zatímco děti ve Frankfurtu měly zákaz vycházet ven, mně bylo 16, nic jsem nevěděla a první máj byl povinný. Kdo nešel, zpovídal se v ředitelně se všemi důsledky. Černobyl se opravdu povedl, je to velmi realisticky a dobře natočené a člověk tak nějak začne chápat, proč jsou rakušané tolik proti jádru.Na mě nejvíc zapůsobilo, to naprosté pohrdání lidskými životy, čím větší blb, tím větší hraní si na boha. Hlavně že strana a vláda a všudepřítomný strach. Jako bych se vrátila o několik desítek let zpět. A to už vážně nikdy nechci.

Bohemian Rhapsody (2018)

Film o hudební genialitě a velké osamělostii, Nehodnotím, nakolik se příběh držel pravdy (tak podrobně Fredieho životopis neznám), hodnotím, jak na mě film působil jako celek a tady vše fungovalo na jedničku.