Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Pohádka
  • Akční

Recenze (1 143)

plakát

Nebudu mlčet (2017) (TV film)

Zajímavé téma kazí tak trochu rozplizlé nemastné neslané zpracování. Chybí víc kontroverznosti a větší hloubka.

plakát

Iveta - Snad nám to vyjde (2022) (epizoda)

Nebýt Miroslava Hanuše, tak se člověk ukouše nudou. Promarněná příležitost, černobílé charaktery, naprosto zapomenutelný počin.

plakát

Iveta - Knoflíky lásky (2022) (epizoda)

Nekonečné vzdychání a nyvé pohledy zvýšily stopáž nejméně o třetinu. Iveta vykreslená jako neschopná života.  Nemohu pochopit vysoké bodové hodnocení, které seriál zatím má.

plakát

Jeanne má každý rád (2022)

Jeanne má každý rád, ale Jeanne nemá ráda sebe. Film, co nic neřeší ani nic nevyřeší a vlastně v sobě skrývá takovou prazvláštní kombinaci určitého kouzla s nudou. Takže za 50%

plakát

Iveta - Tisíc obyčejných věcí (2022) (epizoda)

Trochu mě vyděsilo, když ted zjišťuji, kolik to má dílů. Ivetě jsem nikdy nefandila, takže při sledování nemám výhodu sladké nostalgie a mohu svůj názor vyjádřit naplno. Příšerné dialogy a nyvé pohledy, z nichž každý má asi tak o 5 minut déle času, než by mít měl, solidní podívanou neudělají. První díl byl zkrátka jenom nuda.

Madam služebná (2017)

Rossy de Palma není žádná Pretty woman. Rozhodně je svižnější.

Gattaca (1997)

Výborný námět, ale dost mi vadila přehnaná melodramatičnost.

plakát

Kravaťáci - Série 6 (2016) (série)

Šestá série si odskočila do světa telenovely a Mikovi navzdory jeho charakteru nakonec ruplo v kouli. Zatím nejslabší ročník.

plakát

Ikony Kamila Střihavky - Vilém Čok (2024) (epizoda)

Myslela jsem si, že o Vildovi vím už snad všechno, co je veřejně známé. A o Kamilovi nakonec taky. Ale fakt jsem netušila, že kluci byli v Rychlé rotě. :-)

Co s láskou (2014)

Sladší než cukrkandl, předvídatelnější než Sybilino proroctví a černobílejší než černobílý film. Ale na druhou stranu to nebylo trapné (no dobře, Dawsonův otec trapný byl, tam mhouřím obě oči) a uječené, takže vlastně dobrý.