Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Pohádka
  • Akční

Recenze (1 081)

Pohřben zaživa (2010)

Dobrý nápad, dobré napětí, akorát zbylé reálie mohou fungovat akorát tak v thrilleru pro děti. Signál, plamen, s logikou je amen.

Ulička hanby (2014)

Za tu nesmyslnou zápletku se hanbím ještě teď. Ale pokud odmyslím logiku, překvapivě to i drží pohromadě a na zaplácnutí času při žehlení asi OK.

plakát

Ruce v záruce (2022) (TV film)

Černobíle moralistní agitku nezachránila ani Polívková, která na obrazovce dělala psí kusy.

plakát

Osel, milenec a já (2020)

Tak trošku trapné hlavně díky tomu, že Antoinette je mírně nablblá a já tak úplně nechápu. proč se svou hloupostí ještě chlubí ostatním, ale na druhou stranu tomu nechybí dobré řemeslo a svého spokojeného diváka si to určitě najde. Jinak pro mě nejlepší a nejdůvnitpnější postavou byl ten osel. :-)) 50%

Pět let (2022) (seriál)

Sexuální výchova po česku. Nejednoznačný, výchovný, každopádně zajímavý úhel pohledu, který udrží v pozornosti do posledního dílu i staré matadory, kteří už mají od maturity podstatně dál než k důchodu. Mezi 3 a 4* .

plakát

Geniální přítelkyně - Storia di chi fugge e di chi resta (2022) (série)

Série se stále drží svých standardů až do posledního dílu, který konečně prokázal to, co někteří dosud jen tušili, a to je to, že Elena má totálně vymytou hlavu, a to si teda nejsem jistá, že tvůrci úplně chtěli. Pozitivní je snad jen to, že se Nino konečně vyprofiloval jako jednoznačně záporná postava. i když opět těžko říct, zda to byl záměr.

plakát

Zločin na hranicích (2022) (TV film) odpad!

Dementní scénář, u kterého jsem v podstatě od první minuty nepřetržitě nadávala, abych konec, kdy závěrečné originální rozuzlení viselo ve vzduchu minimálně 10 minut a odhadlo by ho tříleté batole, zoufale oplakala. Tolik emocí ve mně už dlouho žádný film nevyvolal.   Copak nemáme dost vlastních debilních scénáristů, abychom se museli dát do holportu s ještě blbějšími scénáristy rakouskými?

Přestupný rok (2010)

Hodně rozpačitá lovestory, kde vlastně chybí jak ta story, tak ta láska.

plakát

Pozadí událostí (2022) (seriál)

Čvančarová jako pěkná karikatura  Velké sestry Mildred. Je to už pěkných pár let, co mě od Hřebejka něco zaujalo. Sešup pro mě přišel až se závěrem, který byl na můj vkus až příliš hard core. Anebo teda soft, záleží na optice pohledu.

plakát

Volejte Saulovi - Série 6 (2022) (série)

Saul došel na konec svého příběhu a tentkrát hrdě odmítnul jít zkratkou.