• Krátkometrážní
  • Romantický

Skins (2007) (seriál)

2.séria_Anglického seriálu som sa kúsok bála, keďže veľmi neobľubujem britský humor, na moju radosť som zistila, že o to v tomto seriály nejde. Riešia sa tam problémy problémovej mládeže. Rozvody, láska, drogy, sex, túlanie ulicami, party.. to ja môžem ;-) update_.. šesť sérií a jediné čo mi vadí je dĺžka... chcem hneď veľa veľa častí...

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Niečo na štýl priateľov. Kúsok mi vadí to Tedove nekonečné hľadanie tej pravej.. ale vyrovnáva to SEBOU, plus jeho kamaráti sú naozaj správna patria ľudí, ktorí si zo seba vedia urobiť srandu, ale vedia sa podržať v ťažkých chvíľach.

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Páči sa mi vtip tohto seriálu plus perfektný herecký výkon Jima Parsonsa, ktorý je niekedy naozaj ako z inej planéty, ale ani ostatní herci naozaj neostávajú pozadu, gestá a mimky, Vtipné dialógy. Jeden z mála seriálov, pri ktorých sa smejem nahlas :)

Gilmorova děvčata (2000) (seriál)

Krásny, romantický, sladký, prináša problémy každodenného života slobodnej matky a teen dcéry, aj keď skutočný život to nie je.. ale na relax a chvíľku voľna od všedného dňa poslúžil vynikajúco.. plus knihy, Jess, hudba .. ozaj pekné :)

Přátelé (1994) (seriál)

Keby to bol seriál, ktorý by začali vysielať teraz v televízii asi by som sa o neho veľmi nezaujímala.. ale keď ho začali vysielať v tv, tak som mala nejakých 15 možno aj menej, a bolo to vtipné, niečo nové, bola to amerika a new york a úžastní priatelia.

M*A*S*H (1972) (seriál)

Inteligentný (väčšinou) humor, zaujímavé ľudské osudy.. niekedy mi to štýlom pripomínalo stratenú generáciu. Vždy si to zase rada pozriem ak niekedy na to v telke natrafím.

Kid (2010)

Príbeh ako taký je veľmi zaujímavý. Ale to je asi všetko.. Vedela by som si tam predstaviť iných hercov, inú kameru..

Super drbna (2007) (seriál)

Seriál, ktorého časti prvej série som pozerala jednu za druhou. Intrigy, láska, nenávisť, všetko čo k seriálu tohto typu patrí. Ale asi by sa bolo stalo lepšie, keby nemal pokračovanie.. intrigy sa stupňujú z dielu na diel až tak, že sa stávajú nereálnymi a nerealizovateľnými, milostné príbehy sa neustále opakujú, postavy sa vracajú k svojim bývalým na toľko-krát, že to snáď už ani nejde zrátať. Stále sa vynárajú zlé hrdinky, ktoré chcú tak veľmi ublížiť obľúbeným hlavným hrdinom. Samozrejme vždy všetko dopadne dobre, ale až po nekonečne zamotaných útrapách. Podľa mňa námet, herecké výkony, kamera, kostými všetko dobré.... len je dobre vedieť kedy treba prestať.

Nový kluk (2007)

Nový chlapec, v írskej triede a ešte čierny? Zaujímavé prelínanie prítomnosti so spomienkami z Afriky. Silný príbeh. Dobré herecké výkony detských hercov - zlí ryšavci.

Kvílení (2010)

Na tento film som sa tešila, keďže sa mi filozofia a životný štýl bítnikov páčil. čakala som však niečo na spôsob Single Man-a, žiaľ sa neudialo. Nesedeli mi tam citácie básní, ktorým som nikdy nevedela prísť na chuť. Neviem, či to malo nejakú súvislosť s dejom, lebo to som naozaj nepochopila, možno, keby bolo na prečítanie a pochopenie textu básne viac času.