Japangle (2017) (seriál)

Seriál zaujal môjho 7.rocneho syna v televízii. Japonsko je naozaj pre stredoeuropana prazvláštna krajina so všetkými svojimi výdobytkami, vynálezmi ale aj kultúrou, či zvykmi. Veľmi poučný seriál pre malých aj väčších zvedavcov.

Wonder Woman (2017)

Podpriemerna Marvelovka, priemerny DC 😂

Anton Srholec (2015)

Obyčajný dokument o neobyčajnom človeku.

Osm hrozných (2015)

1.projekcia CINEMAX...po Djangovi posobilo 8hroznych ako slowmotion, u-ta-ha-na dialogovka 4* 2.projekcia 24:00, prichod domov, po praci.. mmm..ma to atmosferu.. dej graduje, sledujem detaily 👌 4* 3.projekcia FullHD v klude doma..brilantne dialogy, fazovanie, majstrovske vygradovanie deja, skvele odohrane aj napisane charaktery. Kamera, strih, atmosfera, rezia, finale. Bomba 5*.. 5* a vstup do MY TARANTINNO'S TOP3.

Hobit: Bitva pěti armád (2014)

Už do sestice ozivsí hobbiti a trapaslici, ma nebavili. Vsetka ta vyprava a postavy a suboje uz boli k videniu v kazdom diely LoTR. Proste nic nove! Slávná trilógia skončí za pol roka v TV NOVA ako previanocný trhák no divácky o to zaujem nebude. Tolko moje predpovede.

Mimicries (2014) (seriál)

Skvelý seriál pre deti (pred) školského veku. Len ťažko dohladatelny v našich stredoeurópskych končinách. Každá časť sa venuje nielen rôznym vizuálnym zaujimavostiam zo sveta fauny a flóry, ale aj faktickým a praktickým vedomostiam.

Need for Speed (2014)

Nebudem hodnotiť obsah, ale formu. Kto pozná NFS games asi ani nečakal nejakú dramatickú psychologickú zapletku :) Vizuál bol pre mňa príjemný, lokácie aj zvuk boli verné hernej predlohe a to sa mi takisto moc páčilo. Vozový park slušný, aj keď mohol byť ešte bohatší. Každopádne hráči aj autíčkári si dojdú na svoje a tí ostatní budú krútiť hlavou, že čo je to za pičovinu čo sa chce podobať na fast and furious! VinDiesel sa ale nedostaví...

96 hodin: Zúčtování (2014)

Akčné scény strúhané v sekundovej kadencii napomohli akurát k nevoľnosti z filmu ako celku 😒

Enderova hra (2013)

Všetky kliše z vojenských výcvikov, akadémií a vesmírnych pechôt pretavené na sladkú polevu pre 12 ročných pubescentov. 113 minút bolo pre mňa veľmi ťažko straviteľných 😣 A co deti? Mají si kde hrát?