Úlovek (2009) (seriál)

Myslím že Hardyho výkon nieje treba ani komentovať. Dal som si tie 3 hodky ako jednohubku. Pre mňa dokonalé dielo

Zábavný park (2009)

Čakal som niečo úplne iné, no chvala bohu nakoniec sa z toho vyvinul prirodzený, ničím nenásilný film bez zbytočného humoru navyše, so sypatickým obsadením. Príjemne sa na to pozeralo.

Mělčiny (2016)

V porovnaní s útesom smrti o niečo slabšia podívaná, ale na to že sa dej odohráva na jednej skalke, mi tých 94 minút neprišlo až tak zdĺhavých.

Dívka ve vlaku (2016)

Knihu som nečítal, ani po tom netúžim. Príjemný večer v kine pri tuctovom filme splnil účel.

San Andreas (2015)

Nebyť Rocka, tak sa na to ani nepozriem. No v konečnom dôsledku to bolo fajn, síce už toľko krát videné, ale aj tak ma to nenudilo. Žiadne majstrovske dielo, ale ani žiadna tragédia.

Kristy (2014)

Síce nič nového,ale atmosféra,akcia,napätie všetko funguje ako má. Pekne strávených 80 minút.

Děs po setmění (2014)

Neoriginálna,šablonovitá vyvražďovačko s pár dobrými scénami. Záver ako tak zachránil

Pokojný bojovník (2006)

Po zhladnutí tohto snímku sa teším na knihu. Možno aj lepšie že som sa dostaj najskôr k sfilmovanej verzii,pretože takto na mna film 100% zapôsobil. Krásna myšlienka, keď sa človek nad tým všetkým poriadne zamyslí, tak mu film môže dať aj cenné rady do života.

Rocky IV (1985)

Čo sa týka motivácie, súboja dobra proti zlu, príroda verzus technika atď, to je všetko pekné a dokonalé, ale to ostatné ..nemôžem si pomôcť na mňa to až tak nezapôsobilo.

Batman (1989)

Burtonova atmosféra v spojení s Elfmanovou hudbou to je proste pohladenie na duši. Nicholson je skvelý Joker, Keaton ako Batman tiež super volba a celkovo je Batman proste klasika. Aj keď Nolan ma svojim Temným rytierom dostal na kolená, ale klasika ostane kliskou.