Poslední pokušení Krista (1988)

Protože nejsem křesťan, tak asi zcela vše nedocením, lepší hodnocení nemůžu dát hlavně z důvodu, že především v 1/3 filmu jsem se často nudil.Po řemeslné stránce není co vytknout, Scorsese prostě umí a W.Dafoe se do role náramně hodí. U mě se však střídala nuda s nadšením, stačilo vidět jednou.

Hobit: Šmakova dračí poušť (2013)

Koukatelné, ale nikoli strhující, občas až nudící, občas velmi nadprůměrné, ale příběhově dost chudé což naopak nelze říct o vizuálu. Docela mi vadilo množtví cool přeletů a až moc dlouhé scény s drakem a v sudech na říčce. Zkrátka na 3 filmy to není a je to znát. U LOTRa se projevil WOW efekt, zde již nic takového nepřichází.

Fruitvale (2013)

2/3 filmu vlastně taková obyčejná nuda, jenže na konci zjistíte, že to vyprávění má smysl a zůstane vám navíc na jazyku pachuť hořkosti...70%

Gravitace (2013)

Ehmmm, typický představitel filmu kde vizuál vítězí nad obsahem a většina polulace to hezky "žere". Nezlobte se, ale tak hloupé dialogy na začátku filmu prostě nelze přehlednout. Ano, kdyby to byla video hra, tak OK, ale tohle? A tomu ustrašenému výrazu S.B. se říká skvělé herectví?

12 let v řetězech (2013)

Určitě velmi dobrý film, který má několik hodně emocionálních scén. Bohužel k dokonlasti tomu něco chybí a hereckými výkony to určitě není.

Thor: Temný svět (2013)

Vím, že se musí vydělat, takže nesmíme zapomenout na pár teen vtípků a přidat pár cool průletů, ale jako celek OK. Druhá půle dle mého názoru mnohem zajímavější. Nezklamalo ani nenadchlo. 60%.

Wolverine (2013)

Hodně zbytečná a celkem i nudná záležitost. Studio potřebuje dostat penízky z osvědčené značky.60%.

Millerovi na tripu (2013)

Ze začátku možná až moc cool vulgarit, ale i ty jsou postupem času více "přirozené". Pohodová komedie na odreagování. 70%

Elysium (2013)

Jóóó kdo neumí věci vzít trochu s nadsázkou a prostě se bavit, tak ten tento film neocení. A proč se na něj dívají tací co nemusí Sci-fi už vůbec nechápu. Za mě velmi solidních 80% a spolu s Pacifik Rim nejzábavnější film tohoto roku.