Stud (2011)

70%. Z mého pohledu jako celek film sráží nevyrovnanost a hlavně jsem se několikrát přistihl, že se nudím a to vinou velmi dlouhých záběrů. Scénu, kdy hlavní "hrdina" močí si mohl režisér taky odpustit, pohled na nahého močícího Fassbendera opravdu nevyhledávám. Sexuální scéna s dvěma ženami mi přišla zbytečně dlouhá a křečovitá. "Okamžik", kdy sestra Brandona zpívá je opět příliš dlouhá a hlavně na můj vkus příliš tlačila na pilu a to dosti okatě. Naopak scéna v gay klubu je dokonalá, stejně jako ta v baru, kdy je hlavní "hrdina" opravdu nechutný slizoun, kterému zlo kouká z očí. Určítě výborný film, kterému k dokonalosti něco chybí.

Kocour v botách (2011)

70%. Asi nejlepší vizuální efekty v animáku co jsem zatím viděl(ve 2D).

Svítání (2009)

Škoda ne zrovna skvělých efektů, jinak, ale v rámci žánru lehký nadprůměr.

Nadějný rok (2011)

Jen pro zasvěcené? Ne. čekal jsem blbinu, ale dostalo se mi pohodové komedie. Sice je to trochu ekologická agitka, ale vkusná a hlavně vtipná. Kdo nemá rád přírodu nepochopí, ale ornitologem být také nemusíte:).

Nebezpečná metoda (2011)

Všichni hrají výborně, nenudil jsem se, ale asi to nebude film, který budu chtít brzo vidět znovu. 75%

Zahulíme, uvidíme 3 (2011)

Docela překvapení. Je to sice hodně šílené, ale taky vtipné. Je to ve 3D, ale zároveň i z toho si dělají tvůrci legraci ( pro toho kdo to nepochopil a že je vás jak čtu hodně). Spousta narážek na všechno možné, ale aby si toho člověk všiml, tak musí mít trochu přehled. 70%

Ocelová pěst (2011)

Když už i Jackman hraje špatně, tak je někde chyba. Nemá v tom prsty náhodou pan režisér? Levy by mohl točit u nás, náramně by si rozumněl s našimi tvůrci.

Jeden musí z kola ven (2011)

Skvělé obsazení, skvělá kamera, skvělá atmosféra a přesto težko stravitelné a pro ultra intoše.

Den před krizí (2011)

Tento film táhne hlavně herecká dvojka Spacey s Bakerem, ti jsou opravu výborný. Místy se film trošku táhne, ale určitě stojí za to ho vidět.

Drive (2011)

Počáteční scéna skvělá, jak z nějaké videohry, ale zbytek sice slušný, ale nepřináší nic co by tu už nebylo. Dealer se panu režiserovi povedl více.