Vetřelec ³ (1992)

Není to špatné, ale ani na jeden s předchazejích filmů to nemá, příliš komorní.

Králičí nora (2010)

Slušné herecké výkony hlavní dvojce jsou tím nejlepším na tomto filmu. Ztráta dítětě je rozhodně jedna z nejhorších věcí co se může rodičům stát, silné téma a kvalitní herecké výkony však ještě nedělají film opravu dobrým, respektive dobrý základ, ale často přílišné natahování snímku = asi každý pochopí co tím chtěl "basník" říct, ale místy se začnete nudit a přát si ať už to skončí.

Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů (2005)

Nejlepší filmová sága všech dob. Tato epizoda je asi nejlepší, dechberoucí, prostě dokonalá. Kdo tohle neocení, nic nepochopil.

Centurion (2010)

Hezká příroda ještě nedělá dobrý film. Dialogy jsou místy docela dost hloupé, ale jednou to člověk vidět může. Kurylenko se takovým výkonem asi do lepších filmů nedostane, naopak Fassbener udržuje filmu určitou důstojnost.

Rozsudek smrti (2007)

Určitě bych nenazval tento film béčkem, taková oddychovka, kterou hodně táhne Bacon (jako vždy:))

Fish Tank (2009)

Není to špatné, ale první polovina filmu se neskutečně táhne a místy i nudí.

Motocyklové deníky (2004)

Che byl určitě rozporuplná postava, ale kdo ne. Velmi příjemný festivalový film bez ohledu na to jaké jste politické orientace, ale jen pro přemýšlivé....

Hra o trůny (2011) (seriál)

Trošku zvláštní mix. Nemohu říct, že bych se při prvním díle nudil, ale tak trošku mi přijde, že HBO = samoúčelná přehlídka sexu, ale co, dav si to asi žádá. Edit: po 10 dílech musím uznat, že jsem se bavil, snad až na jeden díl, myslím 4. Děj pomalu, ale jistě graduje, něco je předvídatelné, ale stojí to za to, snad bude další série také skvělá. Edit2: Tak 2.série výborná, ale 3. už hooodně pomalá, místy až nudná. Škoda.

X-Men: První třída (2011)

Očekávání byla vysoká, ale dostal jsem ještě více, nuda rozhodně nehrozí, nejlepší ze série X-Men. 1000%

Bitva o Hill 60 (2010)

Hodně milé překvapení, kdo má rád valečné filmy pro toho je schlénutí povinností.