Code 8 (2019)

Akční detektivní příběh z blízké budoucnosti s lehce odlišnými ale jinak stejnými lidmi. Nosné téma se sociálním přesahem aktivně zakomponováno do akčního dramatu. Hlavní hrdinové postaveni před otázku zneužití moci ve vlastní prospěch na úkor druhých. Kritika systému. Hlavní téma většině naší ignorantské populaci stále cizí, proto není pochopeno.

Stopařův průvodce po Galaxii (2005) odpad!

Velice špatná adaptace skvělé předlohy, ktera se jí vůbec nedrží a proto to je tak špatné. Autoři mysleli, že umí lépe, ale skončilo to jako nesladká limonáda.

Dunkerk (2017) odpad!

Geniálně užasně fantasticky skvěle výjimečné.

Černovik (2018)

Ruský film plný ruských věcí o rusku, ruském myšlení a kultuře bývalé i budoucí. Film je rusky natočen za ruské peníze. Takže klasa adín.

Hitlerovi šampioni (2016) (TV film)

Povrchní a nekorektní komentář k poutavým dobovým záběrům

Most (2011) (seriál)

Nad příběhem počínání sériového vraha se vznáší klasické skandinávské sociální témata, která jsou přítomna v lepší dílkách severských autorů kriminálního žánru. Příběh každým dílem graduje a odkrývá psychologii hlavních postav. V málo které jiné kriminálce se najde humorná složka, kterou představuje hlavní představitelka vyšetřovatelky. Velmi dobře zpracované téma - chvílemi si člověk připadá, že čte knihu.

Ulice (2005) (seriál) odpad!

Podle seznamu herců tam hráli opravdu všichni.