Absurdistán (2006)

Jedna hvězda za nápad. Abych se hodinu a půl dívala na komedii a ani jednou se u toho nepousmála, to už se mi dlouho nestalo...

Saxána a Lexikon kouzel (2011)

Vypnuto po 15 minutách a stejně se cítím jako hrdina, že jsem toho vydržela tolik. Miluju pohádky, ale nenávidím fakany, co neumí hrát, a naprosto zbytečná pokračování povedených filmů mého dětství. Doufám, že se tvůrci stydí. Pořádně.

Zatímco spíš (2011)

Na úvod - trochu naštvaná označením "horor". Když horor, očekávám, že se budu bát. Ne nutně s hektolitry krve, ale aspoň trochu lekaček, semtam. Drama je to ovšem vynikající. Dlouho jsem neviděla zajímavější práci, na to jsou holt Španělé machři. Ale jak už psal verbal - to, že si ráno ničeho na sobě nevšimne, mohli trošku domyslet.

Prometheus (2012)

Tohle že je kvalitní sci-fi? Já jsem si vybrala věřit tomu, že ne. Spíš podivná vizuálně zajímavá slátanina.

The Perfect Vagina (2008) (TV film)

http://topdocumentaryfilms.com/perfect-vagina/ Zvládla jsem první operaci, víc bych momentálně asi nevydýchala. Kráva. /////// Konečně jsem sebrala odvahu dokoukat. Nechápu je, nesouhlasím s nimi, ale dokument je příliš jednostranně zaměřený a to není moc kůl.

Šéf na grilu (2011) (pořad)

Voňavé recepty, šarm, přirozenost a vtip. "Chateau de headache" :)

Hra o trůny (2011) (seriál)

Naprosté okouzlení.

Jamieho revoluce ve stravování (2010) (pořad)

Britský hrdina v hlavní roli šílené americké reality show. Myšlenka fajn, ale některé scénky si vážně mohli odpustit. Proč se mám dívat na to, jak se třikrát rozbrečí ta samá tlustá teen holka, která může kvůli své váze do pěti let zemřít? Tak tolik nežeru, když to vím, ne? Celé to působí šíleně nahraně, tahle Amerika mě už vážně nebaví. Ale Jamieho vaření mám ráda a je sladký, tak dokoukáno.

TACHO (2010)

Nedělala jsem si přehnané naděje a překvapivě to bylo relativně zkouknutelné. Landa mi herecky vůbec nevadí, zato Mirjam by se na to už mohla vysrat. A obsazení Olgy Lounové moc šťastné nebylo, raka bych ji věřila leda tak kvůli postavě. Škoda, že nebyla aspoň plešatá. Vedlejší linka s Anglánama byla ale docela povedená, zato konec, ten to teda zazdil, větší klišé už snad ani neexistuje.