Vzpomínky (2006)

Ne unešen, ale potěšen. Ve zpracování by se dala vytknout řada věcí, přesto je to velice koukatelný snímek, ve kterém když se přestanete sami sebe ptát, jak je to všechno sakra možný, můžete si ho poměrně dobře užít

Počátek (2010)

Ten mocný zážitek z filmu jen lehce rušil přetažený zvuk v kině, jinak zatím nejoriginálnější film co jsem za poslední rok viděl. Nolan se pustil pustil na trochu lenký led, protože toto sci-fi byl přímo ráj pro mě, hnidopicha, takže mě v jednom kuse napadaly otázky "co kdyby", které lehce rušily celkový dojem z filmu. Jinak ale nemám filmu co vytknout, hudba strhující, Mr. DiCaprio po rozpačitém začátku rozhazoval své umění plnými hrstmi a dokonce velmi vkusně vložený skoronutný humor do vybraných scén vysloužil tomuto snímku plný počet. Tlesk

Mistrův syn (1978)

Dlouho sem toužil vidět nějaký film s mladým Jackiem a musím říct, že zklamaný jsem nebyl

V jednom ohni (2008)

silně nábožensky orientovaný film. Proto chápu tak kontrastní hodnocení, ale pro mě Fireproof byl poměrně cenným zážitkem, který i přes některé dosti strojené okamžiky nehodlám nechat klesnout níž než pod 4 hvězdy

Ong-bak (2003)

Akce, akce, akce.. Vedle Yip mana jeden z nejlepších akčně-bojových filmů. Kdo si po shlédnutí neměl chuť natrhnout vazy při sebevražedných flipech nebo nebyl sžírán zoufalou touhou někomu rozbít hlavu, ten tehle film nemůže plně vychutnat:)

Frekvence (2000)

Hrátky s časem jsou vždycky dost ošemetné téma. U Frekvence jsem byl proto příjemně překvapený propracovaností příběhu, a přesto, že konec mi v časových rošádách moc nesedl, hodnotím plným počtem už jen fakt, jak mě snímek skoro ihned vtáhl do děje a nepustil až do konce. Palec nahoru

Zelená zóna (2010)

Válečné filmy mám rád. Přesto jsem se v tomhle snímku moc nenašel. Zkrátka.. Vadila mi ta příliš akční kamera, ta se prostě nezastavila, takže dezorientace, nesoustředěnost a posléze únava. Koukat na to se třema RedBullama v sobě, možná přihodím a hvězdu víc

Madagaskar (2005)

Opravdu pro děti. Přesto tam bylo pár momentů, které mě rozesmály (tučňáci). Průměrná oddychovka u které se zvládne eště vařit večeře, rejpat se v zubech a odepisovat na ajsku

Kniha přežití (2010)

Asi jsem od filmu neměl tolik očekávat, působivá byla jen atmosféra postapokalyptického světa, nicméně v příběhu s dost laciným koncem a nevysvětlitelnými jevy jsem se topil prostě moc dlouho.. Škoda, mohli to alespoň částečně spasit větší akcí