Police Story (1985)

jedna z najlepsich chanoviek...

Jackie Brown (1997)

film si plynie pekne pomaly, rozvija osudy vsetkych zucastnenych, nostalgia ala Tarantino funguje a k tomu vyborny soundtrack, moc prijemny filmik

Spalující touha (1999)

atmosfera tohoto filmu je uzasna, neviem ako to Kubrick robil ze nas dokazal tak priklincovat k jeho pribehom, Cruise je dobry, Kidmanova ale skvela...

Obecná škola (1991)

pre mna najlepsi Sverakov film, krasne nasnimany, dokonale vybrane herecke obsadenie.

Gran Torino (2008)

Jeden z najlepsich filmov co poznam, Clint vo svojej postave zosobnuje to najlepsie zo svojich zivotnych roli, uz nemusi nic natocit, tymto filmom si definitivne potvrdil statut legendy. Znovu raz zamyslenie nad tym v akom svete to vlastne zijeme, Pan Eastwood - dakujem za najkrajsi filmovy zazitok roku 2008!

Predátoři (2010)

Ja som sa bavil, od prvych sekund sa ozyvaju povodne Silvestriho motivy, tempo je slusne, partia tiez sympaticka, druha polka je slabsia, je to asi skor na 3* ale ja taketo filmy velmi mozem takze pridavam. Brody bol fajn, skoda ze ostatni nemali tolko priestoru, celkovo spokojnost, dakujem Roberto. P.S. podobnost hodnotenia s POMOm cisto nahodna :)

A-Team: Poslední mise (2010)

oddychova zalezitost, ktora je zabavna a dokonale zohrato obsadena, Bradley a Liam uzasni...dvojka by bodla, potencial urcite je.

Počátek (2010)

pecka tohto roka s neuveritelnym tempom a skvelou hudbou