Hon na vrahy (2021) (seriál)

Ehm jako jo, jak se do toho dostaneš a že jsem si musel dávat 3x rozběh, tak to frčí. Že bych z toho 2 dny nespal nebo mě to jinak odpálilo v křesle, to ne. Na Netflix dobrý. Jinak nevím jestli bych do toho šel. Na další řadu se asi podívám. Připomínalo mi to seriál o nespravedlivých odsouzeních taky z Netflixu. Hlavně ten dvoudíl nakonec první série.

Století Miroslava Zikmunda (2014)

HH - hodně hustý.. Další dílo s přesahem, kde vychází najevo jak původně dobře sloužící reklama komunismu ve světě, je samotným tupým režimem ušlapána a její potenciál zadusán. Toto jsou naše dějiny a je třeba se z nich poučit!

Vyproštění (2020)

Akce na Netflixu. 2h co neurazí, ale asi ani nenadchnou..

K zemi hleď! (2021)

Panebože! Takhle by měla začínat katastrofická recenze. Bohužel to podle tvůrců má být komedie. Satirická. Ukazovat na problémy světa jako populismus, rozdělení společnosti, etc. etc. Co si myslím já? Bullshit! DiCaprio a Streepová mi dluží 2h života. Za co dávám 2 hvězdy? Song Ariany Grande z druhé půlky filmu a vizi ráje, kde jsou všichni nazí v titulkách. Má to cenu si kvůli tomu pouštět ten film? Absolutně ne! To si radši vygooglete tyhle 2 části žejo. Achjo, takhle napálenej jsem si naposledy připadl při kariéře finančního poradce v OVB. DiCaprio a Streepová v takové sračce.. I toho černocha sem měl ve všech jeho filmech před tím rád. No nic konec ztrácení dalšího času. NEDOPORUČUJI SILNĚ

Stážista (2015)

Hodně příjemná oddechová záležitost :) doporučení za fajn lehkou úsměvnou komedii o přepracované mámě z NYC 🗽

Ďáblice (1989)

Nevím proč, ale tahle vykopávka z 87. mě bavila! Někdy si to dám snad celý.

Šarlatán (2020)

Top strop lev - oskarova nominace stuff.. Pustit a hned!

Správci osudu (2011)

Tohle je můj osudový film definující přesah.. Slibuji, že dokud neslyším tvoje jisté ne, nikdy se nevzdám

Čertí brko (2018)

Pohádka, která se netváří nudně, ale naopak vtipně a moderně. Zhlédnuta poslední třetina, ale soudě dle té, celek nebude ztráta času. Zkus to