Mrs. Doubtfire - Táta v sukni (1993)

Klasika všech klasik s Robinem Williamsem a Piercem Brosnanem. Mně už po letech přestává bavit, takže taková lepší trojka. Pro někoho, kdo to neviděl určitě doporučení. Jinak Doubtfire moc nemusím.

Ztracené město (2022)

Dávám 4, ale v hloubi duše cítím trojku. Snad si tím neobhajuji nedělní návštěvu kina. Sandra s Bradem top výkony, Tatuma nemusím a podle toho to vede. Harry Potter jako hlavní záporák divný. Očekávání byla zabít 2 hodiny a ta byla naplněna :) 3,5 z 5. Asi lepší než jít spát

Renovátoři rezavého šrotu (2018) (seriál)

To tak pustíš Netflix, padne ti do oka seriál o restaurování amerických veteránů a najednou seš ve druhé sérii, ani nevíš jak :D nedokážeš si představit usínání bez dredů Mika & smíchu Averyho, prostě pusť si první díly a pak si řekneme.

Proti ledu (2022)

Popravdě? Nic moc. Na Netflix? Slabý. Hodně slabý. Chybí tam nějakej drive, napětí a něco po čem si řekneš - kurva nejsem chudší o 2h života ☹️ takhle si to říkám a silně nedoporučuji.. Snad jen kdyby ste se měli 2h nudit někde ve vlaku pak je to asi lepší než čumět z okna - za přírodu Antarktidy dávám 3*

Přes prsty (2019)

Přisprostlá sonda do hlavy namyšlené sportovní krasotinky nemůže a nevede ve spojení s vymetačem českých kalhotek k ničemu většímu. Langmajer, který má zářez v gaťkách všech svých hereckých kolegyní narozených před rokem 92, je snad sympatický už jen opravdu ryzím gerontofilům. Je to nuda v českém kině a bohužel i na Netflixu.

Já, Simon (2018)

Homo homosexualus. Dalo se na to dívat - žádnej kiss. Moc reklam (prima max) a spousta předsudků jakož i Amerika in its purest.. Hvězdu nahoru za 13RW

Podvodník z Tinderu (2022)

Hodně hustý :D dobrá kunda borec. Snad za to zaplatí. Doporučení na sjezd tohoto dokumentu který překvapí tím, co vše je v roce 2022 ještě možné

Rozhněvaný muž (2021)

Klasické nasrané Jason Statham a 2h napětí jak ho známe. Přesah asi v pomstě syna. Netflix, doporučení, pusť si to a buď hodnej, nebo si přijde i pro tebe..

Stáří není pro sraby (2022)

Co to kurva je? Magnusek je po pokračování Bastardů v počtu 3 asi definitivně záruka katastrofy. Nedalo se tam na nic dívat a co hůř ani to poslouchat. Snad jen Eva Burešová je ozdobou - tak za tu 1* ať nežeru. Jinak důrazně nedoporučuji..!