Tele Tele (2000) (pořad)

Pár kousků skvělých, většina však nestojí za nic. Chybou byla týdenní frekvence vysílání, kdy většina skečů a gagů vznikala evidentně v časové tísni. A to se promítlo na (ne)kvalitě. Před 20 lety by bylo hodnocení vyšší. Jenže s odstupem času a věkem je to přesně opačné.

Rust Creek (2018)

Ten film zabijí nelogičnosti…

Stíny v mlze - Hlasy (2022) (epizoda)

Až na ty Vítky žádná sláva. “Nuda” je ten správný výraz.

Kde domov můj? (2016) (pořad)

Kdyby Háma vypustil ty dlouhé přednášky po každé otázce, tak by to pořadu pomohlo. Takhle je to zdlouhavé a ke konci i obtěžující. Soutěžící většinou v pokročilém věku, k tomu obligátní otázka “kam nás pozvete?”… A pak velké finále. Pokud soutěžící “riskuje” v doublu 1000 korun, tak dostane otázku z páté třídy ZŠ. Jakmile jde s vysokou částkou, tak dostane zatraceně těžkou otázku. Je to klasická soutěž z dílny ČT, kde se velké peníze nevyhrávají. Ale na tu stupiditu s Vašutem, kde se handlovalo, to nemá.

Bostonské tornádo (2013) (TV film)

Klasické nízkorozpočtové déčko. No name herci, (tedy až na “muže s cigaretou”), strhující speciální efekty, které budí úsměv a…dál nic.  V rámci “déček” průměrný počin.

F1: Touha po vítězství (2019) (seriál)

F1 sleduju nějakých 25 let. Je to srdcovka. První řada DtS byla dobrá. Bohužel, pak už šlo poznat, že dokument je určen primárně pro US. Ta dramatizace je úsměvná a k realitě to má daleko. Což ostatně zmiňují i samotní závodníci. Za starých časů vznikala rivalita přirozeně, na dráze. Dnes ji tvoří uměle Netflix.Lidé neznalí situace to samozřejmě budou hltat, fanoušci brát s velkou rezervou.

Creed II (2018)

Solidní film....který totálně pohřbil závěr. Rocky 4 byl propagandistický sranec...a tohle není ve finále o moc lepší.

Metallica - koncert v Nimes (2009) (koncert)

Nesmyslně vysoké hodnocení. Tohle nebyla Tallica v plné síle a koncert v Nimes patří spíše k průměrným. Ve srovnání s Binge & Purge je to hodně slabý čaj.

Expendables: Postradatelní 2 (2012)

Dvě hvězdy za JCVD (kterého prostě žeru). Jinak je to utrpení. Stallone potvrzuje, že je hodně špatným hercem. Jeho zjev působí neskutečně komicky...podobně jako "herecký" výkon a huhlavé dialogy. Jinak dostat on ve skutečnosti jednu "vandamovku", tak ho už nikdy neslepí dohromady. Nedivím se Willisovi, že si řekl o více peněz, protože hrát v takové srágoře chce velkou motivaci.