Nimona (2023) odpad!

Vizualne zajimave, bohuzel "The message" je dulezitejsi nez logika, a tak je tam jedna hloupost za druhou.

Umučení Krista (2004) odpad!

Mam radsi elfy a draky, tahle fantasy mi nesedi.

Strašidelný dům (2023)

Moje ocekavani byla extremne nizka, v podstate jsem cekal cernosskou woke propagandu, proto mne prekvapilo ze to bylo celkem snesitelne. Vyrazne lepsi nez podobne "We Have a Ghost". Jen ten Owen Wilson neumi zahrat nic jineho, nez prehnane pozitivniho hlupaka. Nabizi se otazka, zda to vubec hraje...zda vubec umi hrat?

Krkonošské pohádky (1974) (seriál)

Jako malemu se mi to velmi libilo, ale koukat na to ted znovu v dospelosti je utrpeni. Vsechny postavy az na Krakonose jsou hloupe, a predevsim nepoucitelne. Krakonos ma dobre umysly, ale zbytecne zasahuje do veci do kterych nemusi. Trautenberk je nepoucitelny idiot, ktery se tvari ze tentokrat to urcite dopadne dobre a Krakonos na nic neprijde. Ance je drza a neloajalni, Kuba jen do poctu a Hajnej je pri-zdi-srac, ktery pokazde vykeca Trautenberkovi nejakou hovadinu, jez se pak Trautenberk chytne. To, co se melo stat nejpozdeji cca v tretim dilu, tedy ze vsichni tri od Trautenberka odejdou, se deje az kdyz divak odtrpi dalsich 17 dilu.

Dylan Moran: Off the Hook (2015)

Neni to nejvtipnejsi predstaveni, co jsem kdy videl, ale po delsi dobe jsem se uprimne zasmal.

To se mi snad zdá (2023)

Prvni tretina byla paradni, dal uz to slo jen z kopce.

Lady Ballers (2023)

Oceňuji snahu se strefovat do nezpochybnitelné trans-woke víry. Bohužel nemůžu říct, že bych se smíchy za břicho popadal. Je to celkem obyčejná komedie o aktuálním tématu. U "What Is a Woman?" jsem se bavil vice.