Everest (2015)

Asi prvni film, kde Jason nehraje podrazaka. Kolik to melo spolecneho s realitou konce milenia na Everestu netusim, ale dobre se mi na to koukalo, napinavy to bylo, a nemelo to klasicky priblby happy end. No a ten pilot vrtulniku byl proste frajer :)

Mazací hlava (1977)

Zvlastne depresivni. Vetsina scen naznacuje nejakou skrytou symboliku, treba scena kdy "zena opousti muze, protoze uz to dal nemuze snaset...a on netusi o cem ona mluvi" je pomerne jasna. Naproti tomu scena sexu se sousedkou naznacuje snovou (ne)logiku, z ktere se hlavni hrdina opet probudi. A scena "zabiti" ditete nedavala smysl uz vubec..mozna to mel byt rozpor mezi potrebami ditete a dospeleho, mozna tam byl i videt strach dospeleho z toho, ze uz je nepotrebny a bude nahrazen... a mozna si jen Lynch ze vsech strili a predklada nam silene dilo, v kterem si kazdy muze videt co chce dle sve fantazie.

Úsvit planety opic (2014)

Extremne stupidni a extremne o nicem. Ono mluvici zviratka obecne patri spis do pohadek...a jedno z nich je zle, a jmenuje se Koba, a ty ostatni jsou hodni, a pak se setkaji s lidmi, a ti jsou vesmes taky dobri... Ten prvni dil jsem jakstaks daval, ale tohle je proste prilis zhovadily.

Tři bratři (2014) odpad!

Lokace nadherny, pribeh zoufale stupidni, zpivani na zbliti.

500 dní se Summer (2009)

Nebejt tam toho tancovani, zpivani, animovanych ptaku...wtf?...tak to mohla byt docela prijemna, koukatelna komedie.

Rumový deník (2011)

Dve sceny byly pekny, kdyz Johnny ridi Salovo auto a potom navsteva samanky. Zbytek je koukatelny, ale bohuzel nudny.

Šéfkuchař na grilu (2014)

To bylo tak genialne odpocinkovy, diky!! Naprosty nedostatek fekalniho humoru, trapnych buddy scenek, emocialnich vylevu, dokonce mezi hlavnimi postavami nemaji ani cernocha!! a presto mi tam nic nechybi, je to vtipne, hrave, clovek se od toho nemuze odtrhnout...to snad ani nemohli natocit v USA :-) (zatim best komedie 2014)

Špatná výchova (2004)

Postavami ve filmu jsou homosexualove, transvestiti, pedofil, maskerka a matka, no proste parada...

Šigacu monogatari (1998)

Tak az na to ze to bylo doslova o nicem, prakticky bez deje...tak to bylo alespon slusne natocene.