Beetlejuice (1988)

Jako malá jsem tento film zbožňovala. Hororové komedie nepatří mezi mé oblibené, ale toto se skutečně nedá brát jako "pravý horor" :). Je to příjemný film u kterého se nudit nebudete. Zajimavě natočeno v netradičním prostředí.

Osvícení (1980)

Zajimavý hororový film s neokoukaným hercem Nicholsnem. Velice dobře natočeno, poutavý příběh s děsivými momenty. Velice se mi libila malá hvězdička filmu, Danny Lloyd, který, si myslím, svou roli odehrál velice dobře. Jediné, co se mi moc nelíbilo, byl film u konce. Působil na mě zdlouhavě a poté i očekávaně.

Okrsek 49 (2004)

Řeknu to krátce - film se mi líbil. Je zajimavé pozorovat film "od zadu" a postupně se dopátrat k finále. Sice ano, je to klasický "americký hasičský film", který ale přeci jen má v sobě nádech, čeho si víc. Joaquin je příjemný herec, který svou roli zvládl opravdu výborně. Nesmím opomenout i Johna Travoltu, kterého jsem, po delší době, viděla ve vážnější roli. Opravdu dobrý výběr herců. Celým filmem je provázáný příjemný romantický nádech a úsměvné momenty.

Jedovatý břečťan (1992)

Celkem zklamání.. kromě pěkných hereček a pár lechtivých scén, tam nic moc extra zajímavého nebylo. Děj se kolikát dal i předpokládat. Nic, co bych musela vidět znova.