Krutá rasa (2006)

Ty joo..na to že to bylo bráno jen jako vyvraždovačka mladých na chatě, tak to že se jednalo převážně o zmutované vlčáky to bylo dobrý a dokázalo mě to zaujmout... hodnotím 4* a 75%

50/50 (2011)

Jak už tu všichni zmińují..jedná se o drama s prvkama komedie, tedy tu srandovní stránku na sebe bere hláškující Seth Rogen, od kterého bych ani jinou roli nečekal... Levitt tu svou roli nemocného zahrál taky dobře, takže i když je téma už několikrát viděno v různých formách, tak tady to dokázalo zaujmout a zároveń pobavit naráz, takže za mě 4* a 75%

Muži v černém 3 (2012)

Nemyslím si že bylo potřeba udělat třetí díl MIB, podle mě to bylo už jen tak vyumělkované, aby něco předvedli, ale herecky to zvládnuté od obou hlavních hrdinů Smitha a Jonese bylo, efekty taktéž nesklamaly a udržely si la´dku z předchozích dílů, takže i když jsem toho tolik neočekával, tak nemůžu říct že bych se nebavil.. ale hodnotím jen 60% a 4* s odřenýma ušima :))

Těsně vedle (2007)

Ben Stiller zase jako chudák nemá štěstí na lásku až najednou se před ním zjeví ta "pravá" nečeká na nic a ihned bez jakéhokoliv čekání do toho vlítne po hlavě, ale co se pak stane na svatební cestě to tedy fakt musí pěkně naštvat.. ale aspoń že je na obzoru nový objev .)) Mě to pobavilo a dávám 4* a 75%

Bitevní loď (2012)

Ty joo Rihanna a akční sci-fi ?,? To jsem musel vidět.. a musím říct že mě docela překvapila.. film s perfektní scénou a docela dost připomínající Transformers - co se týče efektů a monster... a proto mě to dost bavilo, konec byl tedy takovej divnej s těma staříkama, ale vše to vynahrazovala ta skvělá vizuální podívaná.. celkově tedy 4* a 85%

Nedotknutelní (2011)

No a do třetice mého dnešního hodnocení film podle skutečných událostí... nemám co dodat jen bravo výběru herců...fakt jsem se až nečekaně bavil - kde jsem nečekal že černoch a vozíčkář dokážou utáhnout celý film, aby se člověk nenudil.. černochovo vtípky byly suprové..tenhle film si fakt 5* zaslouží :)

Můj otec je šílenec (2012)

Tohle bych řek že se až tak nepovedlo... velmi lákavé obsazení v čele se Sandlerem a Vanillou Ice.. to mělo být kruté a bombové, ale nestalo se tak... začátek bych řek že byl až docela trapný, postupem času se to trochu rozjíždělo, po příchodu Iceho jsem myslel že to bude gradovat, ale nic extra se nestalo.. prostě obyčejná komedie kterou bych už nemusel vidět znovu, a jen kvůli těm hercům dávám průměrné 3* a 45%

Navždy spolu (2012)

No a zase film podle skutečných událostí... s pěkným hereckým obsazením, už to samo o sobě přidává u mě minimálně jednu hvězdu navíc, ale ani to nebylo potřeba.... film mě dokázal citově velmi vtáhnout a tohle se stát mě tak nevím jak dlouho bych to vydržel.. No a konec se skutečným párem a popsáním jak to bylo dál u mě vykřesal opět plné hodnocení - 5* a 91%

Kazatel Kalašnikov (2011)

U tohoto filmu jsem si nečetl komentáře, jen jsem zahlédl konec ukázek, takže celý natěšený že je to podle skutečných událostí jsem se pustil do koukání... začátek mě docela překvapil, protože byl docela jinej než jsem očekával, ale pak to vše začalo zapadat a už to vše pěkně plynulo jak mělo... akce byla skvělá a Butler se této role zmocnil opravdu suprově.. člověk by nevěřil jak se takhle může někdo změnit... No za mě rozhodně 5* a 91% za to že se to fakt takhle stalo..

Signál (2012)

Tenhle film jsem si chtěl pustit jen kvůli tomu hitu "čekám na signál" protože se mi fakt líbí.) Na to že to je českej film a má hodnocení pod 50% tak já musím říct že mě to bavilo.. dobří herci na které se srandovně koukalo, nápad to taky mělo, kdy dva týpci přijedou do vesnice a nabízejí signál..samozřejmě jak jinak úplatkům v jaké koliv podobě se meze nekladou :)) až do konce to dokázalo udržet napětí, jak to vše dopadne.. takže za mě solidní 4* a 75%