Pach krve 4: Krvavý počátek (2011)

Tenhle 4 díl se strašně podoval filmu LEDOVÁ SMRT - zima...banda mladých uzavřená v budově čelí smrti... klasická vyvraždovačka.. je fakt že mě spoustu věcí vadilo, a říkal jsem si proč tam ten dotyčný šel, proč tam zase nešel, proč to udělall takhle, nebo naopak, ale to k takovémuto žánru patří a skousnul jsem i ten konec který jsem tak nějak tušil...prostě to chce vypnout a jen si "užívat" provedení vražd - to porcování za živa se tu fakt povedlo ... ale jo celkem to dokázalo bavit a myslím že si to ty 4 * zaslouží - 65%

Pád do tmy 2 (2009)

Na pokračování pádu do tmy jsem se po zdějších komentáří fakt těšil, protože sliboval něco podobného jako v jedničce, a opravdu tomu tak bylo, a možná bych řekl že to bylo ještě o kousek lepší..tedy aspoň co se týče krutosti oblud.. celé se to odehrává zase v jeskyni, ale celou tu dobu to udrží fakt skvělou atmosféru a člověk se nenudí, hodně krát se lekne až ten konec je tedy divnej, ale celkově to hodnotím jako slušné dílo a na to že to byl druhý díl v podstatě o tom samém, tak mě to fakt bavilo a já dávám silné 4* a 80%

Velká vánoční jízda (2011)

Příjemný animák o tom jak to vše asi probíhá na vánoce.. na nikoho se nesmí zapomenout, i kdyby se jednalo jen o jediného tvorečka na zemi... naštěstí není jen jeden santa, ale i jeho táta a dva synové, které vše nakonec dohromady vyřeší... za mě 4* a 80%

Saxána a Lexikon kouzel (2011)

No na saxánu to rozhodně nemá, ale zase jako takhle malé hodnocení bych taky nečekal... je pravda, že to bylo úplně zbytečné natáčet, protože to zkazilo to kouzlo starší saxány, ale na druhou stranu tu bylo k vidění moderní doplnění o herecké a animované postavy v jednom, a jak říkám tak špatné to opravdu nebylo...záleží na každém co od toho bude očekávat, jestli do toho půjdete jako já s tím že to zkouknu a nic nečekám tak se to dá, ale jestli do toho půjdete s vidinou nečeho pokračijícího nebo podobného ze staré saxány, tak raději nekoukat... za mě 3* a 45%

V peřině (2011)

Tak co toto bylo, to tedy nevím...ale kdyby tam nehrálo tolik skvělých a známých herců tak by jsem snad sáhl i po odpadu, protože něco tak trapného a k ničemu jsem dlouho neviděl..a to měl být jako megafilm na nově - to tedy čučím :(( za mě tedy 1* a 15%

Šťastný smolař (2012) (TV film)

Pohádka na kterou lákal určitě ve své roli Trojan.. takže Trojan jako lhář a Cíl jako smolař - tyhle dva to dali dohromady a byla z toho celkem slušná pohádka, která nemohla dopadnout jinak než dobře :) Za mě 4* a 75%

Únos (1997)

Myslel jsem si že už jsem tenhle film viděl, ale byl to jiný podobný...tak jsem v noci po přepnutí tv zůstal trochu déle, a nakonec jsem tento film i celý dokoukal... jooo je to vše na jedno brdo se spoustou klišé, ale určitě se na to dalo koukat, protože i když jsem věděl, nebo spíš tušil jak to celé dopadne, tak jsem chtěl vidět jak to celé Russell zmákne.. ten konec byl ukončenej přesně jako všechny v této době...ale celkem to šlo a u mě to ještě na ty 4* dá, i když s odřenýma ušima - 65%

Doba ledová 4: Země v pohybu (2012)

Říkal jsem si že už to ani nebude zajímavé, protože to bude buď přeplácaný, nebo o ničem, ale ani jedno se nenaplnilo a mě to bavilo.. Děj vystihuje název Země v pohybu + boj s opicí, animace suprová a i vtípky byly dobré, takže za mě 4* a 85%

Avengers (2012)

Na tenhle film jsem se opravdu těšil, protože tolik hrdinů pohromadě si člověk jen tak neužije..tedy vlastně tolik hrdinů bylo i v Postradatelných, ale to je jedno.. prostě tohle byl fakt hustej čin..skloubit všechny ty hrdiny do jednoho filmu a udělat to tak aby to diváky zaujalo, ale zároveń aby to nebylo přeplácané...to se myslím Whedonovi povedlo, ale jednu výtku bych k tomu měl, a to je ten začátek, podle mě byl mooooc natahovanej a strašně dlouho se ta parta dávala dohromady, i když sem tam nějaký ten boj byl, přišlo mi to fakt zdlouhavé, a říkal jsem si že to bude pěkně promarněná šance z toho udělat něco fakt hustýho...jenže když člověk překoná tuto dobu a dostane se do druhé části kdy už jsou hrdinové připraveni bojovat nastane sledování obrazovky s otevřenou hubou, protože tak napínavé a zničující efekty prostě za to čekání opravdu stojí... nakonec to tedy těch 5* dá, ale jak říkám začátek se musí překonat...takže trochu procenta dolů - 90%

True Blood: Pravá krev (2008) (seriál)

Kouzlo seriálu mě opět vyhmátlo a i když jsem začátek tolik nemusel a myslel jsem si že to nedám dál, už mě zase mají a těším se na každý další díl...zhruba tu jde o to že upíři žijí mezi normálníma lidma, sem tam se někdo neudrží a zakousne se, ale jinak spolu normálně mluví, píchají atd.. lidé se zase snaží získat upíří krev, protože po ní jde vše stranou, jsou silní zfetovaný a nabitý neskutečnou energiíí...a ještě se do příběhu zatoulají různé podivné bytosti - takže celkově to nemohu srovnat s jinýma seriálama jako třeba utěk z vězení(bráno podle mého hodnocení, který byl a je u mě zatím ten top) ale 5* si to také zaslouží - 90%