Střepy v hlavě (2008)

Tenhle horor jsem vůbec nepobral... atmosféra se tedy dala krájet, a naštestí se na hlavní představitelku dalo dobře koukat, ale jinak to tedy bylo dosti zmatené a nevím co tím chtěl autor říct.. jako rozdvojená osobnost to jooo, ale v tomhle filmu jsem to nějak nepochopil, takže musím hodnotit jen 3* a 50%

Zkrat (2011)

Nevím kdo k tomuhle filmu dělal hudbu, ale na místě bych ho odstřelil, protože tohle se nedalo poslouchat... akce kdy je střílečka a potom honička a já slyším nějakou poezii či co.... no úplně to člověka otráví, takže celkový dojem z tohoto filmu je horší než kdyby tu byla nějaká perfektní hudba, a takových dobrých herců...škoda noo, proto jen 3* a 50%

Piraňa 3DD (2012)

Tohle snad nejde brát ani jako horor, i když jsem v to v začátku doufal.. ani jsem si nečetl zdejší komentáře a po prvním 3d pirana jsem byl zvědavý na jakési asi pokračování ... jenže co toto bylo??? Hasselhoff k tomu... no jaká si parodie, kterou jsem tedy já nepobral.... za mě tedy jen slabé 2* a 25%

Primal (2010)

Další horor z Austrálie, ale už né tak povedený, nic méně určitě stojí za zmínku... Parta mladých lidí jede navštívit skalní malby a vše se zvrtne v dobu kdy se jedna nakazý jakýmsi parazitem z piavic ve vodě.. pak už je to jako vždy boj o holý život... ale navíc mě sklamal ten konec a ten úd.... takže celkově jen slabé 3* a 40%

Želary (2003)

Tady jsem byl opět trochu sklamán, čekal jsem prostě víc, nevím jestli to bylo tou nic moc náladou když jsem na tento film koukal, nebo opravdu tento film tak nezaujal jak bych si podle komentářů a hodnocení představoval... navíc toto téma bylo uděláno v jiných filmech daleko lépe... namátkou si vzpomenu na film pianista, kde Brody se taky schovával..ale tam mě to tedy bavilo o dost víc..jasný že nemůžu srovnávat tyto dva filmy, ale celkově se s tímto tématem dlo udělat daleko víc, než jen to že dotyčná Geislerová, musela kompletně změnit život... za mě tedy jen 3* a 59%

Baby Blues (2008)

Tenhle horor nedoporučuju ženským v těhotenství.. jedná se o dost brutální film který je podle skutečné události.. matka to vše nezvládne a hrábne jí...fakt hustý !!! 4* a 80%

Černobílý svět (2011)

Nechápu proč by toto mělo mít oscara.. jo jasný je to tím že tu je rasová diskriminace, bělošky v té době opravdu s těma černoškama mávaly... ale jako film nic moc....nedokázalo mě to vtáhnout, poprvé jsem i usnul a musel dokoukávat jiný den.. celkově tedy za mě jen slabý průměr...3* a 50%

Americká krása (1999)

Tak tohle už je dost starý film, který mi nějak proklouzl, takže jsem se k němu dostal až teď.. čekal jsem ale asi víc, podle procent a komentářů.. Na mě to působilo jako takovej poklidnej rodinej filmeček, kterej by mohla prožít skoro každá druhá rodina... vše je super..pak už to není super..najdou si milence atd... je to pořád stejné a nijak překvapivé, ale na tu dobu asi dobré, takže za mě nakonec slabší 4* 65%

Válečný kůň (2011)

Opravdu působivé válečné drama jak se tu píše... Spielberg to fakt umí, z takového příběhu o koni a klukovi kde mě to od začátku chytlo to umí fakt jen on.. ale přeci jen musím vytknout nějaké drobnosti, pomalý rozjezd, a najivní scény, to že ten kůń nikdy není potrestán, nebo střelen, i když je v popředí... no ale jako zase jinak by to nebylo o tom koni, že :) takže celkově 4* a 80%

Storm Warning (2007)

Kvalitní horor, který obstarají ztracený pár, který se ztratí na vyjíždce lodkou a jedna banda buranů v čele z úchylným tatíkem... Napínavý, uchylný a i brutální..4*a 80%