Love (2015)

Súhlasim s ,,POMO-m,, bolo to rozsekané chronologicky, ale neprišlo mi to až tak neprehľadné, keďže, vo filme boli prevažne na platne dokopy traja herci.. Ja si to dovolím o jednu hviezdičku nadhodnotiť a to nie kvôli samotnému deju, lebo ten bol v podstate dosť jednoduchý, ba dokonca trošku plytký, ale kvôli samotnej atmosfére, ktorá ma miestami mrazila... celé to na mňa pôsobilo dosť poeticky, melancholicky..miestami až depresívne.... a spolu s tými porno scénami v takomto rozsahu (myslím, že 60 % záberov je sex, ktorý je zahratý celkom realisticky) je to jedinečný film pre mňa. Čiže celkovo je to podľa mňa zaujímavý experiment zo strany Noého, aj keď určite nie šitý pre každého.

Pokoření (2014)

Al pacino je výborný herec, ale tento film nemá nič extra do seba. Hneď v prvej scéne,tá istá replika ako v birdmanovi, teraz neviem kto koho okopíroval..ale celkovo veľmi ťažkopádny drive.

Beyond the Lights (2014)

Soundtrack je bohovský! Príjemná romantika ako stvorená na večer s priateľkou :)

Chlapectví (2014)

Príbeh reality života, bez žiadneho pozlátka, komercie a marketingových výmyslov. Film opisuje kolobeh života od detstva cez dospelosť, momenty šťastia a lásky ale aj problémy v rodine či spoločenskom živote. ,,V čom je pointa? je to len filozofovanie o živote" Nikto nevie čo príde, ale základ je si veriť a robiť to, z čoho máš radosť. Samo ale nič nepríde, pokiaľ sa o to nepričiníš. Naozaj krásny príbeh na zamyslenie. Patricia Arquette ma v úohe matky, ktorá bola odkázaná sama na seba a napriek tomu vydržala všetok ten tlak a zodpovednosť, len pre svoje deti.. veľmi milo prekvapila.

A co když je to pravda? (2005)

Veľmi príjemná komédia, obaja herci majú charizmu a podľa mňa zapadli narozdiel od názoru iných. Čo sa týka príbehu je jednoduchý a asi trochu slabší, ale tá myšlienka je pekná a celková atmosféra super. Reese Witherspoon nádherná ako stále a vďaka nej to u mňa získalo nadpriemer :)

Hranice života (2005)

Neviem či som sa nesústredil, alebo mi niečo uniklo, ale nejak mi to nedoklaplo tie strihy a nejako som stratil poentu. celý čas som si myslel, že psychiater, nie je žiaden psychiater a, že jeho priateľka je len výtvor jeho fantázie..potom sa vyskytla servírka, ktorá nepracovala už ako servírka a vlastne neviem, načo ju tam vlastne dávali.. proste je to tak trochu chaos. Páči sa mi komentár od: B!shop s ktorým súhlasím.

Flashdance (1983)

Nemôžem si pomôcť ale ja proste tieto hudobne veci milujem! A špeciálne osemdesiate roky.. Miestami som chcel dať 5 hviezd...Jennifer bola úžasná..

Fakulta (1998)

2 hviezdy za nahu ,,kráľovnú" ...očakával som viac, monotónne, miestami vtipné no vcelku americký teenage nudný ,,horrror"

Divergence (2014)

Áno, hrozba zneužitia moci je pekná téma. V tomto filme mi chýbala zápletka, divák pozerá,... hlavné postavy tam trénujú ale dokopy sa nič nedeje. Nemôžem si pomôcť, ale to vyberanie do frakcií pri stole mi strašne pripomínalo čarovný klobúk z Harryho Pottera, a myšlienka zbavenia emócií kvôli udržaniu poriadku sme už videli dávnejšie v snímku Equilibrium. Technicky to bolo urobené celkom fajn, chápem že je to točené podľa predlohy, ale viac originality by sa neuškodilo. Vcelku ma to ani neprekvapilo, dostal som presne to, čo som očakával. No vedomie, že sa bude točiť pokračovanie tohto nezmyslu nechápem... Americký trh má ale dosť priblbllých blbečkov, ktorí sa vyzbierajú na zisky každého odpadu.

Global investigative news network (2013) (pořad)

Serion možno máš pravdu, ale mňa tie videá bavia, a je tam aj štipka pravdy, pretože dosť vecí na Slovensku funguje podivne. Nemyslím si, že to ale tento dokument zmení, skôr je to robené pre propagáciu autora. Ktovie možno budeme mať novú politickú stranu :)