Jack a obři (2013)

Áno uznávam, technicky dokonale spracované, ale keďže tento príbeh veľmi dobre poznám, tak ma to nejak nedostalo. Rozhodne to nie je z tých fantasy, ktoré by som si pozrel 2 a viac krát. Ale myslím že mladších divákov, ktorí nevideli staršiu verziu určite poteší :-)

Příběh z Bronxu (1993)

Prečo som to videl až teraz? Neskutočne silný príbeh pre mňa. Príbeh chlapca, ktorého okrem vlastného otca vychoval sicílsky boss. Najviac sa mi páčila skúška mimoriadnosti ženy - to fakt nemalo chybu! Hudba vo filme: veľké +. De Niro skvelý ako vždy, aj keď oveľa viac si zaslúži pochváliť Palminteri (ale asi to bude tým, charakterom postáv). Milovníci gangsteriek, toto si nenechajte v žiadnom prípade újsť.

Mama (2013)

Sorry, ja si rád pozriem dobrý horor, ale ducharina nie je moja silná stránka. Toto bol strašne slabý odvarček, žiadny príbeh žiadne efekty až na jednu jedinú priesvitnú mamu vychadzajúcu zo steny. Pre mňa strata času.

Konečná (2013)

Kto by to bol povedal? Starý dobrý arny je naspäť, v porovnaní s ,,expendables" kde sa ukázal len na pár minút bola toto totálna šupa, síce dej trochu otrepaný a samozrejme predvídateľný, ale vďaka arnoldovi a jeho charizme ma to bavilo do poslednej sekundy.

Thor (2011)

Od známych som dostával echo že Marvel to fláka a Thor nie je ani zďaleka taký ako sa očakávalo, na druhej strane hodnotenie uživateľov bolo priaznivé. Musím povedať že po nevydarenom Iron manovi 2, po trápnom Kapitánovi Amerika, (aj keď chronologicky vyšiel až po Thorovi) ma Thor celkom uspokojil a vcelku sa mi páčil... som zvedavý na pokračovanie

Expres na západ (2011) (TV film)

Zmysel života je a bude vždy aktuálnou témou. Tento film by som hodnotil čo sa týka obsahu na 5 hviezd, ale vzhľadom na to, že film je aj o vizuálnej stránke a celá hodina a pol sa odohráva v jednej miestnosti, spôsobilo, že musím znížiť hodnotenie. Samuela L. Jacksona mam rád a v tomto kúsku určite nesklamal, pozrieť sa to určite oplatí - no určite nie po 3 pivách :D

Prci, prci, prcičky: Školní sraz (2012)

,,Píchal jsem Finchovu mámu" haha.... konečne diel s pôvodnou zostavou.... jediné ,,prci" ktore uznávam sú prvé 3 diely a tento! Tak ako vyrástli po 10 rokoch herci, rovnako dospeli aj postavy, preto to nie je až také uletené, ako som bol zvyknutý... Každopádne výborný diel-

Nedotknutelní (2011)

Očakával som pomalú drámu, ale mýlil som sa, bolo to vtipné, bolo to dynamické, ani sekundu som sa nenudil, výborní herci (hlavne ten černoch :). Tento film je dôkaz toho, že nie je potrebné obsadzovať do hlavných rolí výsadne hviezdy.

Podivuhodné příběhy (1968)

Toto bola pre mňa strašná pecka. Veľmi mi to pripomínalo Lyncha. Filmári sa pohrali. Strih, kamera, hudba, celková atmosféra - excelentný mysteriózny film.

J. Edgar (2011)

tento film sa dal dotiahnuť do lepšieho výsledku, no čo už Clint Eastwood má svoj štýl. Neviem do akej miery bol reálny charakter postavy Edgara. Ale podľa toho čo som videl to bol inteligentný a zároveň úbohý človek, ktorému život okrem moci nič nedal. Dicapriove výkony výborné, no koniec filmu zachádzal už príliš do jeho homosexuálneho vzťahu, čo má vcelku nudilo a bolo to pre mňa nepodstatné, preto miesto 4 hviezdičiek len 3.