Film o filmu: Cesta do lesa (2011) (TV film)

hmm...pokračování něčeho sotva průměrného - to jsem teda sakra zvědavá co z toho vyleze.

VALL-I (2008)

Nemluvný ale rozkošný animák, který má nápad, srdce, duši, krásné a chytlavé provedení a špetku rozumné romantiky. Nedokážu tomu nic vytknout a líbí se mi to napříč časem asi nejvíce ze všech animáků. Ono někdy i gesty je domluva lepší než sáhodlouhými souvětími.

Cesty k úspěchu (2012) (pořad) odpad!

Bohužel ani charizmatický Marek Vašut svým přikyvováním a zjevným chápavým pohledem snad ke každému tématu nezachrání takový stupidně napsaný koncept pořadu. Ani jako pětiminutový kraťas v jakémsi publicistickém stylu stále se opakující bez ladu a skladu navazující.. Nevím ale opravdu nevím o co jim šlo.

13. komnata - 13. komnata Heleny Vondráčkové (2012) (epizoda)

Kampak se poděly ty pořádné celebrity o kterých se daly točit dokumentární "krátkometrážáky", které nezpůsobovaly ujmu na zdraví nebo třeba tik oka. Helenu Vondráčkovou(pro mě zkráceně Vondrchu)nemám ráda odjakživa a je moje věc z jakého důvodu, ale i ta největší lůza jakéhokoliv kalibru má snad lepší dokument než je tohle... Díl od dílu se snižuje kvalita tohoto - ČEHOSI.

Nahá jsi krásná (2009) (pořad) odpad!

Moje traumatické zážitky z tohoto pořadu se nedají snad ani popsat slovy. Exotické a prazvláštní působení moderátora Šuly s jeho komentáři hlavně k šatníku účinkujících - cosi jako PANEBOŽE tohle snad nosili sloni ne?? to je děsný vyhoď tooo...K čemu je dobré sledovat nějáké vyslíknutí z hroší kůže nějáké postarší zakomplexované dámy, když se s klidem můžu podívat do zrcadla a říct si to samé a nikoho to nezajímá natož abych s tím lezla do televize a nedej bože na trasparenty někde v obchoďáku či na jezdící řvací auta.

Julie, cesta ke štěstí (2005) (seriál) odpad!

Scénáristické glysy typu: " Jen 13% mužů preferuje červenou barvu nehtů a zbytek má raději přirozenou barvu.." jsou naprosto mimo mísu. Pokud bych chtěla vědět takové pochybné a stupidní statistiky jen proto abych zaujala nějákého hloupého chlápka tak si to najdu na internetu. Nikdy nepochopím naprosto BEZDUCHOU "zábavu" tohoto typu. Udivuje mě, že se jedná o rok 2005 zjevně ale nezáleží na roce výroby, jelikož natočit takovou sra*ku umí i "filmaři" dnes..Tak se alespoň snažme se takovým hnusům vyvarovat ..je fakt, že to moc nejde, jelikož se to na nás valí ze všech stran :-(..

Přes noc třicítkou (2004)

Miluju romantiku a romantické filmy vůbec. V tomto snímku se snoubí dohromady dokonce s fantasy, komedií a dramatem což je podle mě jediná naprosto skvěle skloubená raritka. Pokaždé mám ze snímku stejný pocit jako když jsem jej viděla poprvé a takové pocity jsou pro film jen dobré. Tím, že hlavním tématem je vlastně to, že hlavní postavě je najednou z ničehožnic o 17 let více to není moc originální, ale rozhodně to byla vůbec první taková věc kterou jsem kdy viděla. Jasně je to klišé a je to i hodně předvídatelné ale občas i takové filmy mají své kouzlo. Perfektní obsazení, Jenn a Mark zazářili a tak to má být :-).

Princ a já 2 (2006)

Kam Heskin NEUMÍ hrát!!! Luke Mably je chudák v tomto filmu naprosto k ničemu, protože ani pohledy na takového krasavce filmu nepomůžou. Měli zůstat u prvního dílu, protože nahradit Juliu Stiles takovou hrůzou to už je akorát tak bláznovství nebo neskutečná odvaha. Jedna jediná hvězda za to, že třetí díl je absolutní propadák... Ovšem ani zde není scénář nic moc vlastně víc nic než moc.//Nedivím se, že nyní jde pouze o video film.

Princ a já: Královské líbánky (2008) odpad!

Zjevná snaha parazitovat na úspěchu něčeho alespoň průměrně ucházejícího - na prvním díle Princ a já. Nesnáším, když někdo neumí dělat filmy s dostatečnou měrou romantiky a inteligentního humoru. Bohužel ani tato trojice (respektive pokračování prvního dílu) to neumí. Pokud víte, že budete dělat trojdílnou romantickou ságu ve stylu Rosamunde Pilcher tak není špatný nápad rozvrhnout si to na etapy a použít STEJNÉ obsazení..Nesnáším snahu o to uzavřít každý ten příběh s noblesou a neskutečně překaramelizovaným """"""polibkem"""""" ...bylo zjevné, že tito dva herci se v životě nelíbali na filmovém plátně no ale budiž. Nechápu proč z komparzistů vybrali takovou sortu hnusu jako jsou tito odpadoví herci tím to odsoudili do kytek. S tímto komentářem jsem si počkala až po čase, jelikož by se mohlo stát, že mé TEHDY teen myšlení pochopí takovou s**čku jinak než špatně. Bezduché, nudné, stupidní, prázdné, snažící se udělat senzaci a dovolit tak každé holce "dál snít o princi na bílém koni".

Princ a já (2004)

Naivní, předvídatelné a nanejvýš naprosto nereálné. Ovšem musím dát 3/5, jelikož každá holka si alespoň jednou za život takového prince vysnila a tento sen nás občas provází i celý život. Nejlepší na tom je, že je tu i skvělá herečka Julia Stiles v roli "holky z davu", která dělá film přirozenějším a luxusní sameček Luke Mably. Tato dvojka z trojice těchto filmů je naprosto v pořádku a díky tomu je to mnohem lepší. Takže tento díl ano a nevadí mi ani opakování...ale všeho s mírou.