Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Akční
  • Horor

Recenze (1 334)

Střídavka (2022)

Nenáročná komedie plná skvělých hereckých výkonů.

Velká premiéra (2022)

Naše nádherná Olomouc a skvělé herectví ruku v ruce s perfektní režií. Prostě skvělý film.

plakát

Nikdo nevyvázne živý (2021)

(Komentář obsahuje spoilery). Velice zvláštní horor. Nikdy jsem neviděla obludu, která žere lidem hlavy pipinou. Opravdu zvláštní. Neřekla bych, že to bylo hrozné - ostatně 2* není málo.

Havel (2020)

Film si ode mě získal 3* pouze za výkon hlavního herce Viktora Dvořáka jako skoro přesného Havla, a samozřejmě nesmím zapomenout na Martina Hofmana. Musím ale bohužel podotknout, že zvuk byl opravdu nic moc, což se dost projevuje na celkovém hodnocení.

plakát

Žáby bez jazyka (2020) odpad!

Hrůza, která se nedá sledovat do konce, ale bez mála polovina mi naprosto stačila k tomu, abych věděla, že to nestojí za ten čas. Nejdivnější film za delší dobu co jsem viděla. Nezachránil to ani Jaroslav Plesl, kterého mám jako herce ráda.

plakát

Dům na samotě (2022) (TV film)

Na psychologické drama poněkud nepropracované, avšak dobře natočené. Výkony herců uspokojující, tudíž koukatelné. Tak nějak vše co je od produkce české televize je vcelku dobré.

plakát

Ty, já a ona (2016) (seriál)

Pěkný seriál, který má v sobě skoro všechno. Hlavně drama - to by se nedalo spočítat ani na všech prstech na těle :-D. Občas se to trochu opakuje, ale díky pěkným hercům se to dá prejit. Každopádně pro mě to bylo hlavně cca poslední 2 série celkem slzavé údolí. Asi už fakt stárnu, jelikož si ráda pobrečím u seriálu a když se mě někdo zeptá na názor často používám slovní spojení "je to že života". Přesně za toto jsem se vždy smála mámě :-).