Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Drama
  • Animovaný
  • Akční
  • Horor

Recenze (1 353)

plakát

Krotitelé duchů: Odkaz (2021) 

Velmi milé překvapení. Velmi často se stává, že pokračování je nedůstojné a spíše na sílu. Toto bylo velmi pěkně zpracováno. Rozhodně doporučuji.

plakát

Jackass 4 (2022) 

Jackass už rozhodně přišlo o tu svou originalitu a ztřeštěnost z dob minulých. Teď už je to jen parta starých opelichaných a šedivých týpků, kteří rádi ukazují svoje genitálie a pijí zvířecí semeno. Před pár lety snad neexistoval nikdo, kdo by netušil kdo jsou Jackass a jejich scénky kolovaly všude na internetu. Snad jen ze soucitu uděluji 2*.

plakát

Eli (2019) 

Hodně špatný vtip... :-D 2* jen za to, že jsme to dokázali dokoukat do konce.

plakát

Moje slunce Mad (2021) 

Navzdory mým předsudkům o animovaných filmech ( moc se mi jich prostě nelíbí ) je tento naprosto skvělý. Taky se mi hrozně líbil český dabing. Doporučuji.

plakát

Tropická bouře (2008) 

Vtipné a dnes bohužel už nemožné k natočení (například běloch nabarvený kvůli roli na černocha atd.). Humor, který si neklade hranice a tak by to mělo být.

plakát

Za vším hledej ženu (2022) 

Typický film pro 50tnice s naprosto nereálnými představami o romantice. Vašut (ač jej jako herce mám léta ráda) zde působí ne šarmantně, ale vlezle až oplzle. Nad koncem zůstává doslova rozum stát. Určitě bych film nedoporučila.

plakát

Jiří pes uprchlík (2019) 

"Neuctíte-li psa, který vás miloval, tak vás člověk ve mě bude navždy nenávidět." Zajímavá myšlenka. Hodně dobře natočený a povedený filmeček.

plakát

Očista navždy (2021) 

Přijde mi to spíš jako parodie na předchozí díly. Naprostá ztráta času.