Temné stíny (2012)

Jakoby si Burton nebyl jist, jestli chce natočit morbidní komedii ve stylu Addamsovi rodiny nebo romantický horor jako byla Ospalá díra. Výsledek je přesto mimořádně zábavný, Depp s přehledem vládne.

Looper: Nájemný zabiják (2012)

Objektivně velmi dobrý film, opakované shlédnutí ale nijak neláká, je to příliš drsné.....budoucnost je tady nepěkná mrcha a Bruceovo řešení je....opravdu příliš drsné.

Bitevní loď (2012)

Zabili jste mně bráchu, tak tady máte přes držku! Je to tak strašně blbé záměrně? Transformers (libovolný díl) či Den nezávislosti jsou proti Bitevní lodi těžce intelektuálskými filmy. Na druhou stranu jsem se už dlouho u žádného filmu tak nezasmál - začalo to krádeží kuřecího burita s hudbou z Růžového pantera a končilo to otočkou na kotvě s bitevní lodí o výtlaku 45.000 tun. A tom, jak rychle parta důchodců nabíjela půltunové granáty ráže 406mm ani nemluvě (běžně je plovoucí muzeum vybaveno ostrou municí???). Objektivně odpad, subjektivně plný počet. No....ta jedna hvězda bude tak akorát.

Muži v černém 3 (2012)

Kromě padajících bankéřů, pár vtípků založených na barvě pleti Willa Smithe a Joshe Brolina velmi úspěšně se tvářícího jako Tommy Lee Jones je to nuda, záporák postrádá jakékoliv charisma. Kam se hrabe na švába z jedničky.

Sněhurka a lovec (2012)

Totálně projebaná šance na parádní fantasy. Pár skvělých momentů nevyváží tu spoustu twf momentů. A já se na to tak těšil. Alespoň že Charlize Theron je naprosto výtečná záporačka....celý film budete fandit jí a ne té pindě Kristen, která celý film pobíhá s otevřenou hubou.

Avengers (2012)

Ultimátní komiksová zábava. Příjemně překvapila vyváženost rolí všech superhrdinů včetně Hawkeye a Black Widow. Nejlepší scéna - Loki vs Hulk. A to je vůbec největší triumf Avengers....konečně pořádný HULK!!!!!

Kocour v botách (2011)

Překvapivě dobré, třetího i čtvrtého Shreka nechává Kocour daleko za sebou. Do kolen mně dostala scéna z kočičího baru s tanečním soubojem.

Druhý dech (1988) (seriál) odpad!

"Inseminátor je špindíra, plete si krávy i semeno!" Ech, je to skvělá hláška, pak si ale uvědomíte, že se to celé bere smrtelně vážně.