Ledové království (2013)

Nádherný vizuál, hezká titulní skladba, příběh a emoce ale zdaleka nejsou tak silné jako u Tangled. Nejvtipnější scénou je jednoznačně trolí příprava svatby.

Zvonilka a ztracený poklad (2009)

O něco slabší než ostatní díly, ale stejně je to fajn pokoukání, zejména během šedivých zimních dnů.

Zvonilka a Velké hry (2011) (TV film)

Velmi klišovité. A naprosto skvělé. "Ty jsi zahradnice a nemáš ráda hlínu?" "Ironické, že?" :-)

Zvonilka a piráti (2014)

Akce! Piráti, budoucí kapitán Hook...hezký výlet do Neverlandu. A pár výtečných nápadů jako například prohození vílích schopností.

Zvonilka (2008)

Jednoduché, barevné, hezké...

Toy Story 3: Příběh hraček (2010)

Scéna, ve které Barbie setře Kena hrozbou zničení jeho šatníku, naprosto vládne - hned po spalovně! Sakra, to byly nervy!

Toy Story 2: Příběh hraček (1999)

"Zabil jsi mého otce!" "Buzzi, já jsem tvůj otec!" nebo "Štěkám, štěkám." Tohle je Pixar ve vrcholné formě (kde je jí konec). Nelze jinak než za plný počet.

Do naha! (1997)

Musel jsem si spravit chuť po shlédnutí Bez kalhot. Tohle je jiná liga. A hlavně to jsou opravdoví chlapi. Spousta momentů, které člověku zůstanou v paměti, nejvíc asi nábor nových členů "Tančit neumíte. Tak co vlastně máte?" nebo taneční scéna na pracáku. Dámy, na tohle se podívejte!

Bez kalhot (2012)

Wtf? Co to sakra bylo? Nehorázná nuda, žádný děj, divné postavy....Ne, opravdu nejsem cílovka této "nádhery". Kupodivu první, kdo pronesl ono "WTF" u nás doma byla moje žena, která chtěla tento film konečně shlédnout :-) Co se týče striptýzu, prohrávájí naleštění chlapci s anglickými dělníky z Do naha! na celé čáře.