• Krátkometrážní

Interstella 5555: The 5tory of the 5ecret 5tar 5ystem (2003)

Kdyby více kapel natáčelo na sebe navazující klipy, tak bych se vůbec nezlobil.. Původně jsem si říkal, že jen poslechnu Daft Punk s takovou kulisou, ale vyklubal se z toho velmi slušnej Sci-Fi příběh. 75%

Číslo 9 (2009)

Jedna z nejlepších a nejpozoruhodnějších animací, které jsem měl možnost spatřit. Už na první pohled je zřetelně vidět podpis Tima Burtona, kterej si tady střihnul producenta po skvělym Sweeney Todd a před celkem nudnou Alenkou. Sice se z toho dalo vymlátit podstatně víc, ale taky to mohlo bejt o dost horší. Takových 75%

Bitevní loď (2012)

Americká Sci-Fi blbůstka, ale kupodivu jsem se ani moc nenudil. Samotný film není ničím převratným. Herecké výkony jsou průměrné, triky v dnešní době taky normálka, ale jedna věc se přece našla a tím myslím Jablonskyho hudbu, která mě úplně odrovnala. Tak ono se není moc čemu divit. Už dřív ukázal, že patří ke špičce, ale tady je to ještě něco víc. 55%

Temný rytíř povstal (2012)

Megalomanská podívaná, která si v žádném případě nezaslouží srovnávání s Temným rytířem. Každý film je úplně o něčem jiném. V podstatě to, co chybělo v Temném rytíři je tady, ale to samé se dá říct i naopak.. Ve srovnání záporáků pořád vede Ledger, ale Hardy je taky neskutečnej borec. Asi není moc věcí, které bych mohl vytknout. Film nepostrádá napětí, slušnou zápletku ani perfektní triky a že to bude nabité akcí muselo být každému jasné už předem. Pro mě to bylo jen utvrzení v tom, že Nolan je momentálním králem filmu. Jsem zvědavý jestli někdo někdy bude schopný překonat jeho Batmanovskou trilogii.

Piraňa 3DD (2012)

Ten David Hasselhoffů si tu jednu hvězdu zaslouží !

Železný Schwarzenegger (1977)

Tento sport můžete milovat nebo nenávidět, každopádně ho musíte obdivovat a respektovat.

Dvanáct rozhněvaných mužů (1957)

What are you so polite about ? - For the same reason you're not. It's the way I was brought up. George Voskovec hraje skvěle. A Henry Fonda v nejvíc flegmatický roli celé kinematografie. Toho jen tak někdo nenasere.

Já, legenda (2007)

Alternativní konec je sračka !! Zlatá, dobrá kino verze..

Sledování (1998)

Rok 1998 a soupeření mezi Nolanem a Aronofskym začíná.

Tohle je válka! (2012)

Královsky jsem se bavil a jako vtipná jednohubka to plně vyhovuje. Pine sice nemá takový charisma jako Hardy, ale docela zdatně sekunduje. A polonahá Reese ?! *slint*