Claudine (1978) (seriál)

Na svou dobu dost erotické, typu Lolita. Claudina ve škole, Claudina v Paříži, asi tři díly celkem.

Nemocnice (1971)

Opravdu, super černý humor,téměř hororový.Šílenost až na půdu

Stín kapradiny (1984)

Smutná, melancholická, místy až zoufale depresivní atmosféra, to jsou ta pravá slova. Oficiálni obsah mi moc nesedí.

Vůně ženy (1974)

Daleko lepší verze, než ta novější. Méně sladkosti, drsnější pohled na situaci ve které se hlavní hrdinové nacházejí+ humor s hořkostí pelyňku.Věřila jsem jim to. Skvělý V. Gassman.

Yesterday (1984)

Viděla jsem ho kdysi v kině, film nás všechny překvapil a citově úplně rozlámal. Skvělá výpověď doby a také místa, výborný scénář, debutující režisér, no jasně , hudba! A taky si vzpomínám, že jsem cestou domů brečela.

Stará puška (1975)

Dávám pět*. Krásnou romantiku, téměř dokonalou, vystřídá drama pro silné povahy. Napětí až do konce, skvěle vymyšlená pomsta doktora, nekonečný smutek na závěr. Na takový film člověk nezapomene.

Krajkářka (1977)

Francois, společenský, nekonvenční student + nesmělá, tichá a prostá Beatrice. Po čase mileneckého okouzlení vyplouvá na povrch odlišnost povah a naprosto odlišný pohled na svět a morálku. Uzavřenou, ale citově velmi vnímající Beatrice přivede rozchod k zániku.