Dostaň ho tam (2010)

Čím ďaľej tým viac herec Russell Brand predvádza svoju výnimočnosť. Pohodovka film, zasmial som sa, občasné nudné scény v bodovaní hodnotiť nebudem, takže odporúčam, opäť film ktorý som odkladal a zbytočne. Get Him To The Greek Sound Track - The Clap (We Got The)

Hancock (2008)

Veľmi dlho som odkladal pozretie tohto filmu a zase platí, ktorých filmov sa stránim a myslím, že to nieje nič pre mňa je presný opak. Will Smith čo dodať, pekná akčná scifiovka, veľmi ma to bavilo, moje gusto 85%.

Trable v ráji (2009)

Možno som tomuto filmu dal až moc vysoké hodnotenie, ale je mi to jedno. Toto je jedna z tých veľmi prijemných komedií počas ktorých to nieje len duchapusté sledovanie filmu, ale úprimná zábava. Bláznivé hašterenie medzi pármi nemalo chybu, milé prekvapenie 100% viac ako som od filmu očakával, škoda toho hodnotenia.

Drive (2011)

Chvíla kedy si pridávam Rayna Goslinga medzi najlepších hercov. Asi najlepší film za rok 2011. Jedna chyba dokáže zmeniť všetko a lepí sa toho stále viac a viac. Veľmi chytlavý film pri ktorom boli úžasné chvíle, kedy sa na seba herci usmiali. Krásny soundtrack a príbeh. 5*

Králové ro(c)ku (2006)

Rozmýšľal som nad troma no nakoniec som dal štyri, už len kôli super hudbe a ešte lepším textom. Niektoré scény sa mi zdali až moc trápne a niektoré fasa cool. Úvod sa mi veľmi páčil, hudobný battle medzi otcom a synom veľmi podarené. Jack Black to opäť zabil. ps. škola roku taktiež fasa

Pan Popper a jeho tučňáci (2011)

Veľmi milá rodinná komédia, bavil som sa od začiatku. Milujem humor hlavného hrdinu. Neskáčem síce od zúžasenia, ale som spokojný, typ takýchto filmov vačšinou nemá veľa foriem.

Transformers 3 (2011)

Dostal som všetko čo som od filmu očakával, akčnú bojovú pecku takže čakam, že hodnotenie stúpne. Zhudobnenie ma dostalo, úžas Steve Jablonsky poklona si šéf. Rozsiahlejšia vojna medzi dvoma svetmi ako som očakával, som nadšený a spokojný, môžem len a len odporúčať. Celých 154min som sa bavil, či už Megan Fox alebo zvodná Rosie Huntington je mi v podstate jedno obe sú veľmi sexi. Natočiť niečo takéto je sakramenstky dobrá robota.

Sociální síť (2010)

Neskutočný výtvor, poklona Davidovi Fincherovi. Film mojím záujmom veľmi blízky, film, ktorý vás može inšpirovať v snahu vytýčeného cieľa. Krásne zhudobnenie. V podstate celý proces vzrastu Facebooku zhrnutý do 116 minút, ale nie obyčajných, ale zážitkových minút. Nepripustenie si problémov a ich vážnosť ale ozajstná šikovnosť a zručnosť. Super herecký výkon dvojičiek, bez ktorých by asi film moc neznamenal a hrdina filmu Jesse Eisenberg.

Wall Street: Peníze nikdy nespí (2010)

V úvodných minútach som bol veľmi prekvapený že vidím čo som chcel, kancelárske scény s akcinárskou problematikou, predať? kúpiť? ide o veľa. Čím ďalej však film pokračoval mal som pocit že ide menej o samostatny biznis ako o príbeh Jacoba s priateľkou Carey a otcom Gordonom. Neustále sa zvyšovala určitá iskra "Wall Street" a začínal som sa nudiť, na konci sa to však konečne prebudilo. 5 hviezdičiek kôli obľúbenému žanru filmu a taktiež obľúbení herci.

Disturbia (2007)

Z počiatku nevinná pubertiacka komédia, ktorá sa mení na niečo ako fakt hustý film, Páči sa mi príbeh, dostal domáce väzenie za to, že vrazil profesorovi, ktorý sa zmienil o čom nemal a potom pekný napinák, skvelá atmosféra. Vytknúť v podstate namám čo, veľmi sa mi to páčilo a zniesol by som aj pokračovanie.