Běžec a vztekloun (1949)

První díl o Ptákovi Uličníkovi a Kojotovi jako by byl předzvěstí letité zábavné série. Viděl jsem i lepší díly, ale přesto tenhle patří mezi ty nej. Dost dobrej závěr.

Pěst plná hněvu (1972)

Asi nejlepší film Bruce Leeho. Narozdíl od těch ostatních má příběh, emoce, ale i herecké výkony, skvělé záběry i se stejně skvělou hudbou. A to vše je navíc doplněno mistrovským bojovým uměním šelmy Bruce Leeho (ten chlap byl fakt jinej). Bruce je celý film fakt nasranej a svými pěstmi ze msty zabíjí jednoho nepřítele za druhým, přičemž jejich těla věší po ulicích. Film se mi jevil sympatickým ve více věcech a myslím že je to příjemná podívaná nejen pro milovníky bojových filmů :)

Volavka (2002)

Jestli jste viděli Scorseseho verzi dřív, (stejně jako já), musím říct že Martin spoustu scén z Volavky vylepšil a dodal filmu větší napětí. Jenže původní verze se s tou novou těžko srovnává, protože je natočená zase z trochu jiného pohledu a má dost co do sebe, Příběh je skvělej a oba hlavní představitelé sympatičtí. Dal bych Volavce všech pět, ale remake je přece jenom jeden z nej filmů, co jsem viděl, tudíž čtyři hvězdy jsou správná volba :)

Nedotknutelní (2011)

Co jěště víc dodat. Zkrátka velmi silný film který si všech pět zaslouží.

Hrozny hněvu (1940)

Proč ty lidi nejsou bohatí jako já?

Černá zmije - Černá zmije II (1986) (série)

Mnohem lepší než první série.Cynický a ironický Rowan ,,Zmije´´Atkinson dobře hlásí na všechny okolo i na totálně blbou královnu Alžbětu. První sérii lepší přeskočit a pustit se hned do druhý.

Misfits: Zmetci (2009) (seriál)

Konečně jsem dokoukal třetí sérii. A je vůbec možný, aby první a třetí série vypadaly jako dva úplně jiný seriály? Jo, je to dost možný.