Jericho (2006) (seriál)

Obyvatelia Jericha sú svedkami veľmi nezvyčajnej a nepríjemnej udalosti - niekoľko míľ od mesta spadne atómová bomba. Pomaly sa dozvedáme čo sa vlastne stalo a postavy odkrývajú svoju minulosť. Slabé chvíle seriál prežíva keď sa snaží riešiť rodinné a iné vzťahy medzi postavami.

Růžový panter (2006)

Na originál to nemá ale dosť som sa nasmial.

Poprava (1998)

Film kladie veľmi zaujímavú otázku: Išli by ste na pár rokov do väzenia, aby ste tým zachránili život priateľovi? Celkom realisticky natočené a aj postavy sa správajú realisticky - nie sú to žiadni hrdinovia a otázku pre nich predstavuje vážnu dilemu. Koniec takisto nie je najšťastnejší a ukazuje sa v ňom, že medializácia súdnych sporov nemusí byť vždy na osoh.

Krajina střelců (2003)

Pekne natočený film o dobrých a zlých kovbojoch. Robert Duvall a Kevin Costner hrajú úžasne. Je tam jeden moment pri ktorom som vyprskol od smiechu - to keď Kevin Costner začne prestrelku jednou dobre mierenou ranou.

Kat (2004)

Dost mi to pripominalo Vraniu a Kill Bill. Film vsak nedosahuje kvalitu ziadneho z nich.

Nezvratný osud 3 (2006)

Úmrtia sú už totálne vykonštruované, nepravdepodobné a neuveriteľné.

Ong-Bak 2 (2005)

Trochu slabší scenár ktorý ako by slúžil len ako zámienka pre súboje. Tie sú ale parádne, a to je pri kung-fu resp. muay thai filmoch dôležité.

Nenávist (2004)

Jeden z mála hororov po ktorých som sa bál. Doma som ostril uši či nebudem počuť ten hrozivý zvuk s ktorým sa blížíla...